Article illustration
Новини

Щитового дерев’яного паркету виготовляємо більше

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 578 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Динаміка виробництва дерев’яного щитового паркету вітчизняними підприємствами позитивна – третій рік поспіль збільшуються обсяги виробництва цієї продукції.

За даними Державної служби статистики України, за січень-листопад минулого року виготовлено 648,7 тис. м2 щитового дерев’яного паркету, що на 23,4% більше, ніж за аналогічний період 2015 року.

Після 2007-го, коли було виготовлено 676 тис. м2 дерев’яного щитового паркету, внаслідок світової економічної кризи настав етап постійного зменшення обсягів виробництва, який завершився у 2010-му на позначці 495 тис. м2. У 2011 році ситуація на ринку покращилися й українські підприємства виготовили 629 тис. м2. Проте уже наступні два роки були для паркетників знову несприятливими. Починаючи з 2014-го ситуація покращилися й обсяги виробництва щитового паркету з кожним роком стабільно збільшується.

Слід зазначити, що найпопулярнішим є мозаїчний щитовий паркет, частка якого у загальних обсягах виробництва щитового паркету протягом 2012-2015 рр. коливається в діапазоні 70-76%.

Динаміка виробництва дерев’яного щитового паркету в Україні

Цей матеріал є інтелектуальною власністю газети "Деревообробник". Його використання (повне або часткове) з метою розміщення у інших інформаційних ресурсах можливе тільки з письмового дозволу редакції та за умови розміщення посилання на газету "Деревообробник" (у випадку інтернет-ресурсів - гіперпосилання на сайт газети)