Article illustration
Новини

Weinig передає 13 000 євро фонду «Дитячі села-SOS»

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 242 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Концерн Weinig AG із Таубербішофсгайм знову надає підтримку фонду «Дитячі села-SOS». Цього разу нам вдалося перерахувати 13 000 євро на рахунок цієї благодійної організації.

Як і в минулі роки, чималий внесок надійшов від нашого колективу, для чого проводилися спеціальні акції. Участь самого підприємства також допомогло у підсумку зібрати солідну суму в 13 000 євро. Ця підтримка - кровна справа для голови правління Вольфганга Пешля, який розглядає діяльність на користь суспільству, як одну з головних основ філософії нашої компанії. Він вважає, що давні зв'язки між лідером ринку в області верстатів і систем для обробки масивної деревини і фондом «Дитячі села-SOS» допомагають робити світ кращим: «Найчастіше діти страждають від недоліків нашого світу і ми особливо потрібні їм».

 

В першу чергу Weinig надає допомогу селам Абомей-Калаві (Бенін) і Каврая (Непал). У цих двох установах фонду підприємство і його колектив допомагають багатьом нужденним дітям, надаючи шефську підтримку у їх непростому життєвому шляху. Зібрані гроші послужать покращенню майбутніх перспектив цих дітей. Раніше Weinig також не раз підтримував фонд «Дитячі села-SOS» в складних ситуаціях. Наприклад, після жахливого землетрусу, що стався в Непалі в 2015 році, або під час війни в Сирії.

 

Фонд «Дитячі села-SOS» містить майже 600 установ по всьому світу, де діти, у яких немає майбутнього, знаходять люблячий будинок і живуть там разом з братами і сестрами під наглядом працівників організації. Спеціальні програми підтримки молоді і сімей допомагають їм отримати необхідну освіту.