Article illustration
Новини

Металеві підвіски кухонних меблів

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 759 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Одним із найпоширеніших видів комплектуючих кухонних меблів є пристрої для навішування верхніх тумб – підвіски. Донедавна меблевими використовували лише підвіски із пластиковим корпусом (йдеться про підвіски з можливістю регулювання), оскільки пропозиції металевої альтернативи були дуже обмежені, та й значно дорожчі.

Пластикові підвіски чудово виконували і донині виконують свої функції, але мають суттєвий недолік – у випадках перевантаження тумби пластиковий корпус не витримує навантаження й руйнується. У зв’язку з цим виробники меблевих комплектуючих розпочали розробляти металеві підвіски. Перші розробки, що витримували значне навантаження й спрощували складання тумб (їх не потрібно було впирати в кришку тумби) з’явилися кілька років тому. Одним із розробників металевих підвісок є італійська компанія Camar, котра створила дві нові версії металевих підвісок серії 701 – на шурупах чи на бобиках.

В обох варіантах виконання товщина підвіски Camar становить 10 мм, а максимальне навантаження на одну підвіску – 93 кг. Якщо виконати простий підрахунок, то отримаємо, що на таких підвісках максимальна маса завантаженої верхньої тумби – 186 кг.

У каркасі підвіски Camar 701 займають 60 мм завглибшки та 48 мм завширшки. Діапазон регулювання підвісок становить 22 мм у висоту і 19 мм у глибину. Підвіски комплектують декоративними заглушками різноманітних кольорів.

Андрій КОВПАК

Цей матеріал є інтелектуальною власністю газети "Деревообробник". Його використання (повне або часткове) з метою розміщення у інших інформаційних ресурсах можливе тільки з письмового дозволу редакції та за умови розміщення посилання на газету "Деревообробник" (у випадку інтернет-ресурсів - гіперпосилання на сайт газети)