Article illustration
Новини

Делегація із Львівщини взяла участь XI Нижньосілезькому фестивалі «Дари Лісу».

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина" 235 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

На запрошення польських лісівників Надлісництва Львувека Шльонського, делегація українських лісівників у складі директора ДП «Жовківський лісгосп» - Степана Сохнацького, професора НЛТУ – Івана Сопушинського та лісничого В’язівського лісництва – Ігора Слободяника відвідали XI Нижньосілезький фестиваль «Дари Лісу». Вони взяли участь у роботі Міжнародної конференції – «Добре з лісу – деревина як продукт практичний та артистичний».

 На заході уже традиційно були присутні делегації лісівників з Німеччини, Словаччини, Угорщини та України. Кожна з делегацій представляла свою доповідь. З доповіддю від української сторони виступав професор лісотехнічного університету – Іван Сопушинський.

Метою  конференції був міжнародний обмін досвідом, підвищення екологічної свідомості в контексті раціонального та зрівноваженого, широкого використання деревини у щоденному житті.Другим етапом міжнародної зустрічі став фестиваль «Дари Лісу»,  де польські лісівничі колективи та мисливські товариства презентували , власне, дари лісу.У програмі святкувань були спортивні змагання:   (легкоатлетичні забіги, змагання велосипедистів). Традиційно організатори проводили майстер-класи для найменших, пізнавальні ігри на лісівничу тематику. Була тут і виставка мисливських собак, демонстрація техніки, що працює в лісі, зразки форменого одягу та історія знарядь для роботи в лісі. Для закордонних гостей господарі заходу організували екскурсію історичними замками регіону.

Велика подяка старості повіту – Даніелю Коко, генеральному директору Регіональної Дирекції Лісів Панствових - Павелу Гурському, модератору заходу – невтомній Аліні Корналевич за організацію зустрічі на найвищому рівні, за актуальність тематики фестивалю та конференції, безцінний досвід та живе спілкування між лісівниками з різних країн.

Для українських лісівників це надзвичайно важливо і багато в чому мотивує у щоденній роботі.

Прес-служба   ДП «Жовківський лісгосп»