Article illustration
Оголошення

Шановні деревообробники, столярі, меблевики, лісівники, лісозаготівельники, лісопиляльники, плитники, освітяни та науковці!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 22 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Дякуємо усім, хто вже оформив передплату видань «Деревообробник» та «Меблеві технології» на 2020 рік. А тим, хто ще не встиг, пропонуємо зробити це  за акційною ціною. Лише до кінця листопада через редакцію можна оформити передплату на газету «Деревообробник» за акційною ціною 1200 грн на рік (замість 1800 грн) або на журнал «Меблеві технології» за акційною ціною 600 грн на рік (замість 1200 грн)! Пропозиція дійсна лише до кінця листопада. Якщо Ви оплатите до 1 грудня то ціна передплати для Вас - 1200грн. на газету "Деревообробник" і 600грн на журнал "Меблеві технології".

Усі передплатники газети "Деревообробник" та журналу "Меблеві технології" отримають у подарунок "Календар виставок 2019".

У разі зацікавлення, повідомте, будь ласка, інформацію про назву платника, контактний телефон та адресу доставки  за номером: (032) 244 11 64, або надішліть листа на адресу:  derevo@derevo.com.ua

Дякуємо Вам за довіру і бажаємо міцного здоров’я та успіхів у Вашому бізнесі!

З повагою, 

команда редакції газети «Деревообробник»

та журналу «Меблеві технології»