Article illustration
Новини

Husqvarna презентувала нове покоління бензопилок

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 450 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Нові пилки належать до класу інструменту з обсягом  циліндра до 70 куб. см. Флагманом лінійки стала модель Husqvarna 572 XP.

Порівняно з бензопилами Husqvarna попередніх модифікацій у класі 70 куб.см, 572 XP має на 12% вищу продуктивність пиляння навіть при використанні довгої шини. Цього досягли за рахунок нового розташування двигуна та вдосконаленої системи його охолодження.

Двигун забезпечує на 30% ширший діапазон робочих обертів. Збільшена питома потужність Husqvarna 572 XP досягнута шляхом перерозподілу ваги всередині бензопилки. Для досягнення спільного балансу масу багатьох деталей суттєво зменшили, наприклад, картер - на 200 г, кришка зчеплення - на 30 г, маховик - на 30 г, модуль запалювання - на 29 грамів. У підсумку загальна маса бензопилки становить 6,6 кг, а потужність двигуна - 4,3 кВт/5,7 к.с.

Також на 20% порівнянні з попередніми бензопилками компанії підвищено ефективність охолодження.

Ланцюг, що випускається на фабриці компанії, має позначення X-CUT C85 і буде входити в стандартну комплектацію флагмана нової лінійки.  Профіль зуба ланцюга - «долото», крок ланцюга 3/8".

Офіційний старт продажів Husqvarna 572 XP стартував у жовтні в Австрії, Швейцарії та Польщі. Далі, в першій половині 2018 року, почнуться продажі моделі в декількох інших країнах Європи, а в другій половині 2018 року - в США. В Україні нове покоління бензопилок з’явиться не раніше другої половини 2018 року.