Article illustration
Новини

Нова стрічкова пилка VORTEX не тільки ріже, а й видаляє тирсу!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 599 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Компанія Wood-Mizer повідомляє про нову розробку у сфері геометрії зуба стрічкової пилки для деревини. Нова пилка Vortex з унікальним профілем здатна видаляти за собою тирсу, залишаючи практично чисту поверхню дошки. Це технічне рішення вигідне насамперед тим деревообробникам, які виготовляють продукцію з максимально чистого пиломатеріалу.

Стрічкова пилка Vortex знижує чи взагалі виключає необхідність додаткового очищення пиломатеріалів від тирси. Для виробників палет і тари це може стати суттєвою економією на операціях з очистки палетної дощечки вручну чи вакуумним способом.

Після пилки Vortex і поверхня дошки, і її край гладенькі і чисті. Крім того, стрічкова пилка Vortex демонструє хороші результати під час розпилювання таких м’яких та твердих порід, як ялина, дуб і ясен, які буває важко розрізати іншими пилами.

Виробник палет американська компанія Coomer & Sons Sawmill тестувала стрічкову пилку Vortex у процесі її розробки. Власник компанії Джефф Кумер розповідає: "Пилка Vortex виносить із пропилу приблизно 98-99% тирси. Вражає, як багато тирси видаляється у порівнянні зі звичайною пилою".

Пол Сміт з американської компанії Smith Sawmill Service додає: "Нова стрічкова пилка Vortex проробляє велику роботу, видаляючи тирсу з пропилу. Потенційно це можливість економії затрат для деревообробних компаній".

Зараз пилка Vortex доступна у різних варіантах довжини, які випускає компанія Wood-Mizer.

Джерело: www.woodmizer.com.ua