Article illustration
Оголошення

Конкурс кращих практик використання деревної біомаси

для виробництва енергії у Львівській і Закарпатській областях

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 751 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

Якщо Ви не тільки замислилися над енергонезалежністю, а й вже зробили певні кроки для переходу на використання енергії з деревини, цей конкурс саме для Вас!  

Конкурс реалізується в межах проекту «Визначення можливостей зеленої енергії в Українських Карпатах» та організований ГО «ФОРЗА».

Конкурс спрямований на підтримку та розповсюдження практик, ідей та інновацій використання деревини для енергії.

Взяти участь у конкурсі можуть юридичні особи будь-якої організаційної форми та власності та фізичні особи, які представляють домогосподарство, громаду або групу осіб.

Найкращі практики/ ідеї, вибрані Конкурсним Комітетом, отримають цінні призи.

1 місце – приз на суму до 1300 швейцарських франків та участь у тренінгу від Інформаційно-навчального центру з енергоефективності та ВДЕ в м. Мукачеве

2 місце – приз на суму до 1000 швейцарських франків

3 місце – приз на суму до 700 швейцарських франків.

Додатковий приз для одного з переможців – передплата на газету «Деревообробник».

Цінні призи, спрямовані на подальше покращення використання деревини для енергії та заходів з енергоефективності згідно з потребами переможців, надаються у формі приладів, устаткування, обладнання, виготовлення технічних умов, проектно-кошторисної документації та ін.

Строк подання: 15 лютого 2018 р.

Більше інформації та форма заявки: http://forza.org.ua/uk/viznachennya-mozhlivostey-zelenoyi-energiyi-v-ukrayinskih-karpatah/derevina-dlya-energiyi-konkurs