Article illustration
Новини

Wood-Mizer виводить на український ринок широкострічкову пилораму WB2000

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com 575 readers Add to bookmark0 Remove from bookmark0

На виставці LISDEREVMASH, яка відбуватиметься у Києві 26-29 вересня представник Wood-Mizer компанія «MOST-Україна» представить нову промислову деревообробну установку WB2000 на базі широкої стрічкової пилки. 

Вперше широкострічкові верстати Wood-Mizer WB2000 з’явились в 2016 році і з того часу вони працюють на деревообробних підприємствах п’яти континентів. Україна була однією з перших європейських країн, де деревообробники закупили і почали використовувати цю технологію. А у 2017 році дві нові версії верстата WB2000 – PRO та ЕС (ECONOMIC) – були запущені у виробництво.

Нові версії PRO и EC створюють для деревообробних компаній великій вибір за функціональністю та ціною. Верстат WB2000 можна використовувати як брусувальну установку першого ряду або як деревообробний вузол на існуючих лініях обладнання для розпилювання колод нестандартних розмірів або виготовлення пиломатеріалів за специфікаціями замовників, що верстат WB2000 робить дуже ефективно. Завдяки різній комплектації гідравлічної системи, різним довжинам станини, верстат WB2000 легко підлаштувати під конкретні завдання виробництва і розпилювати колоди м’яких, твердих та тропічних порід великих діаметрів довжиною від 2,4 до 12 м.

Міцна конструкція верстата WB2000, мінімум техобслуговування та ефективне розпилювання деревини – основні риси цього інноваційного обладнання. Верстат WB2000 використовує або стрічкову пилку завширшки 75 мм, або стелітовану пилку завширшки 100 мм. Використання пилки завширшки 75 мм робить розпилювання деревини на WB2000 економним з точки зору затрат на підготовку пилки, яку в цьому випадку можна виконувати на звичайних загострювальних та розвідних пристроях Wood-Mizer.

Міцна станина призначена для розпилювання колод вагою до 6 тонн. Усі гідравлічні пристрої: затискачі колоди, ланцюгові перевороти, привідні домкрати, бокові упори та кінцеві затискачі – виконані як окремі модулі, які можна встановити на станині у тих місцях, де це необхідно. Є можливість вибрати потужність гідравліки.

Щоб покращити огляд зони розпилювання, процесу завантаження та позиціонування колоди на станині, верстат WB2000 обладнаний системою відеокамер. Загалом можна встановити до чотирьох відеокамер, зображення з яких система моніторингу виводить на екран оператора. Це дає змогу спостерігати за всім процесом розпилювання дистанційно з пульта управління.

Стрічковий верстат Wood-Mizer WB2000 PRO

У версії PRO верстат обладнаний автоматичною системою PLC з електронною лінійкою. 12-дюймовий сенсорний екран відображає різні параметри: розміри розпилюваного матеріалу, положення ріжучої голови та продуктивну потужність головного двигуна. Щоб змінити ці параметри, оператору потрібно тільки доторкнутись до екрану і ввести нові значення.

Крісло оператора з двома джойстиками управління розташоване на піднятій платформі. Як додаткова опція – кабіну оператора з кондиціонером.

Стрічковий верстат Wood-Mizer WB2000 EC

У версії EC (EConomic) верстат WB2000 обладнаний невеликим 5.7-дюймовим сенсорним екраном і найновішою версією електронної лінійки SW PLC3 Setworks. Пульт має вбудовану панель, з якої оператор контролює всі функції верстата, в той час як гідравлічною системою керують за допомогою тумблерів.

Запрошуємо відвідати стенд Wood-Mizer на відкритому майданчику Міжнародного виставкового центру за адресою: Київ, Броварський проспект, 15 з 26 до 29 вересня. Оцініть нову технологію деревообробки WB2000 від Wood-Mizer у дії!