LISDEREVMASH - найавторитетніша вітчизняна виставка у галузі деревообробки. На її майданчику традиційно представлено понад 150 компаній з багатьох країн світу, які представляють машини, обладнання та інструмент для лісової, деревообробної та меблевої промисловості. Щорічно Захід відзначається небувалою кількістю новинок – світових прем'єр обладнання і технологій, які привозять до Києва слідом за головними виставками світу.

Головна концепція LISDEREVMASH, як виставкового заходу, полягає у можливості побачити на одному майданчику рішення для всіх завдань у процесі обробки деревини – починаючи від вирощування й заготівлі лісу, первинної та глибинної обробки дерева, до виробництва меблів й ефективної утилізації відходів. Всі ці категорії логічно вписані в чотири тематичні секції. У розділі WoodMachinery експонуються машини та інструменти для лісового господарства, обладнання для первинної та вторинної обробки деревини, верстати для виробництва столярних виробів. В експозиції FurniTechдемонструється обладнання, фурнітура, комплектуючі та матеріали для виробництва меблів. А напрямок WoodProductпредставляє лісо- та пиломатеріали, погонажні і дерев'яні вироби. Відкритий майданчик виставки LISDEREVMASH служить місцем демонстрації великогабаритної техніки і спецмашин, пилорам, подрібнювачів та котельного обладнання. А експозиція WoodEnergy охоплює повний спектр технологій для подрібнення та утилізації деревних відходів, виробництва пелет, а також котельне обладнання, яке працює на твердому паливі.

З огляду на те, що LISDEREVMASH проходить всього через кілька місяців після найбільших виставок Європи, він стає майданчиком для прем'єр і дає можливість українським підприємцям знайомитися з новітніми технологіями у себе вдома.

Виставка LISDEREVMASH багато років служить головною діловою площадкою для пошуку постачальників і клієнтів, ознайомлення з новітніми розробками для фахівців лісового господарства, галузі деревообробки та виробництва меблів. Це єдина профільна виставка країни, сертифікована за стандартами Всесвітньої асоціації виставкової індустрії (UFI). Вона проходить за підтримки Державного агентства лісових ресурсів УкраїниУкраїнської асоціації деревообробного обладнання (УАДО), а також Європейської федерації виробників деревообробного обладнання Eumabois.

17-та Міжнародна виставка машин і бладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH 2018 відбудеться в Києві з 25 по 28 вересня 2018 року.

Поставте, будь ласка, відмітку на цих датах у Вашому бізнес - календарі!

 Взяти участь http://lisderevmash.ua/ua/text/orders

 Відвідати http://lisderevmash.ua/ua/text/order-visit