Газета «Деревообробник» із 2000 року є основним джерелом інформації про стан деревообробної, лісової та меблевої галузі в Україні, нові технології та обладнання. За цей час вона стала вірним порадником для тисяч меблевиків, деревообробників та лісівників.
Портал derevoobrobnyk.com з 2016 року розширив нашу присутність онлайн, та дозволив зробити ще один крок до задоволення потреб читачів та рекламодавців.
Колектив газети «Деревообробник» докладає максимум зусиль, щоб весь унікальний досвід, знання ринку та компетенції, накопичені виданням за 17 років існування, працював на наших читачів та рекламодавців. Це дає нам змогу бути беззаперечним лідером українського інформаційного та рекламного простору для деревообробників, лісівників і виробників меблів.
Підтвердження цьому – зростаюча зацікавленість тисяч спеціалістів–читачів до матеріалів, які розміщує видання щомісяця, багаторічна співпраця з розміщення реклами провідних виробників та дилерів як українського,так і закордонного обладнання, участь у виставках по всій Європі та.
Газета «Деревообробник» та портал derevoobrobnyk.com є офіційним медіа-партнерами Української асоціації деревообробного обладнання УАДО.
ТОВ «Редакція газети «Деревообробник» - видавець газети «Деревообробник» та derevoobrobnyk.com є активним учасником суспільного життя галузі беручи участь в наступних організаціях:
АНРВУ – асоціація незалежних регіональних видавців України
УАДО – українська  асоціація деревообробного обладнання http://uado.org.ua/
УАМ – українська асоціація меблевиків
УАММ – українська асоціація медіа-бізнесу (стара назва – Українська асоціація видавців періодичної преси)
Громадська рада при Голові Державного агенства лісови ресурсів України.
Журналісти газети є членами Спілки журналістів України.