Проектування і виробництво сучасних енергозберігаючих сушильних камер для високоякісної і високоекономічної сушки.

А також повна комплектація сушильних обладнанням існуючих приміщень.

Широкий асортимент високоефективних сушильних камер для різних потреб і в різної цінової категорії.

 

Увага! Є НОВІ СЕРІЇ сушильного обладнання!

 

GEFEST DKA+ - серія сушильних камер з рекордно низьким споживанням енергії в процесі сушіння деревини . У комплектації серії DKA+ встановлено систему рекуперації теплової енергії GEFEST RHE. Камери серії DKA+ відносяться до категорії енергоефективності А+ і мають короткі терміни окупності і високий відсоток прибутковості завдяки низькій витраті дорогих енергоресурсів.

GEFEST DKA - серія високоекономічних сушильних камер, які за рівнем споживання енергії відносяться до категорії А. Для серії камер DKA можлива опціональна установка систем рекуперації GEFEST RHE відразу при виготовленні, або в подальшому, під час експлуатації.

GEFEST DKB - бюджетна серія економних сушильних камер для високоякісної сушки деревини. При проектуванні і виготовленні враховується можливість подальшої модернізації для додаткового зниження витрат енергоресурсів.

GEFEST DKT - серія сушильних камер, яка призначена спеціально для швидкої, але високоякісної економною сушки деревини до транспортної вологості. Зручні камери для економною і ефективної роботи на експорт, або з потокової підготовкою пиломатеріалів для подальшого продажу. Камери GEFEST DKT мають низьку вартість. Передбачена можливість модернізації в подальшому для додаткового зниження рівня споживання енергії.

GEFEST MDM - нова серія сушильного обладнання від GEFEST: портативні сушильні модулі малих розмірів ( 5-20м3 ), з мінімальним споживанням енергії. Можуть легко транспортуватися до важкодоступних місць і працювати від енергомереж з низьким лімітом потужності.

GEFEST RHE - системи рекуперації теплової енергії, розроблені інженерним центром компанії GEFEST спеціально для роботи з сушильними камерами. Система дає зниження витрати енергії в 2 рази. Встановлено в стандартній заводській комплектації серії камер DKA+. Доступна до установки, як опціональна система, на інші серії. Може бути адаптована для роботи з іншими камерами і комплексами.

 

Разом з камерами GEFEST ми також надаємо повну технологічну підтримку наших Клієнтів - Вам не доведеться вчитися на своїх помилках - досить дотримуватися наданих нами рекомендацій!

 

Сушильні камери GEFEST забезпечують:

+ бездефектну сушку зі збереженням кольору і фізико-механічних властивостей деревини;

+ найнижче споживання теплової та електричної енергії серед сушильних камер на ринку

+ якісну сушку специфічного пиломатеріалу: 

  • ламель твердих порід товщиною від 4 мм!;
  • дубовий брус 250х250мм;
  • оциліндрованої колоди;
  • дрова та інші.

+ дійсно "м'які режими" сушки, без застосування тепловлагообработкі (пропарювання-зволоження).

 

Також виробляємо:

+ Сушильні камери для термомодіфікаціі деревини;

+ Автономні системи енергозабезпечення;

+ Кліматичні, пропарювальні, фарбувально-сушильні та фарбувальні камери;

+ Системи активного утеплення стін будівель.

 

Ви також можете отримати консультації наших експертів в телефонному режимі, або замовити консультації з виїздом на підприємство для детального вивчення проблематики та найкращого рішення.

 

Індивідуальні проекти і кращі технічні рішення для Вашого прибутку!

 

Подробиці по тел.

(+38044) 532-62-54

E-mail: gefestcom@ukr.net

http://www.sushilka.kiev.ua