Державне підприємство "Дрогобицьке лісове господарство"

Україна, Львівська, м.Дрогобич

Державне підприємство “Дрогобицьке лісове господарство” Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства розташоване в південно-західній частині Львівської області на території Дрогобицького і Стрийського адміністративних районів та м.Дрогобича.

Державне підприємство "Буське лісове господарство"

Україна, Львівська, м.Буськ

ДП «Буський лісгосп» площею 25280 га розміщений в північно - східній частині Львівської області (в лісорослинному районі Мале Полісся) на території трьох адміністративних районів: Буського, Кам"янка-Бузького та Золочівського на даний час на підприємстві працює 174 працівники.

Основними лісотворними породами є сосна звичайна і дуб черешковий, на перезволожених землях вільха чорна. В домішку ростуть ясен, клен, липа, береза, осика, яблуня, груша, вільха сіра та інші породи. В невеликій кількості трапляється ялина, переважно штучного походження. В лісові культури вводять модрину, дуб північний, горіх грецький, акацію білу.

Державне підприємство "Бібрське лісове господарство"

Україна, Львівська, м.Бібрка

Державне підприємство “Бібрський лісгосп” – це комплексне господарство, яке займається охороною та захистом лісу, лісовідновленням та лісорозведенням, лісозаготівлями та переробкою деревини.

Лісгосп знаходиться в південно-східній частині Львівської області на території Перемишлянського, Пустомитівського, Жидачівського та Миколаївського районів. Площа лісгоспу 26705 га.

LIGNO market

Україна, Львівська, Львів

LIGNO (www.ligno.com.ua) – інтернет-магазин виробів з деревини створений в Україні. LIGNO допомагає реалізовувати продукцію виробників на українському і міжнародному електронних ринках, надає послуги та інформує про актуальні події в сфері.

Арієс Україна

Україна, Львівська, Буськ

Виробник подрібнювальної техніки для деревини промислового та побутового призначення, промислових шредерів для металу, будівельних відходів, камеленомів. Виготовлено в Україні на засадах німецької якості.