Надійний захист від «Тikkurila»

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Нині практично ні в чому немає однозначності. Інколи, пишучи про виробництво меблів, зосереджуєшся на технології обробки металу, пластику чи скла, бо ці матеріали давно стали не тільки супутніми у меблевиробництві, а й подекуди основними. Так само буде і у цій публікації. Пишучи статтю під рубрикою «Дерев’яне домобудування», про деревину говоритимемо у другу чергу, побічно, а в першу – про лакофарбові матеріали (ЛФМ) відомої фінської торгової марки «Тikkurila». А конкретно, про створені для опорядження й захисту деревини, призначеної для будівництва різних споруд.

А ви пробували різати «Глобусом»?

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Львівська компанія «Техноліс» добре відома нашому виданню та його читачам, та все ж не про весь її асортимент інструменту для лісової й деревообробної галузі ми писали. Навіть далеко не всі деревообробники регіону знають, що у компанії «Техноліс» можна придбати не тільки якісні стрічкові пилки, які вона сама й виробляє, а й дискові. Останні – вже не власного виробництва, імпортовані, але також варті уваги. У цій публікації ми з допомогою Андрія Верстина, начальника відділу продажів компанії розповімо про дискові пилки польської торгової марки «Globus», які постачає на український ринок «Техноліс» як український дилер польського інструментальника.

Словенія заготовляє шість млн куб. м деревини на рік

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Словенія та її досвід реформування лісової галузі

27 років тому Словенія отримала незалежність і за цей час провела ряд реформ, зокрема, у лісовій галузі, та стала членом Євросоюзу. В 2017 році між Державним агентством лісових ресурсів України та Лісовою службою Словенії було підписано Меморандум про співпрацю у галузі лісового господарства. Ми впевнені, що лісівникам України буде цікаво познайомитися з досвідом словенських лісівників. 

 Стаття “Лісовий і мисливський журнал”   https://www.openforest.org.ua/124575/

Бренд «SKYWOOD» став ще впізнаванішим

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Компанія «МАКСИМЕР», вітчизняний виробник сучасної деревопереробної техніки, продовжує активно освоювати нові ринки, демонструючи свою продукцію не тільки на міжнародних виставках, а й активно використовуючи для цього популярні торговельні інтернет-платформи та друковані видання.

Цьогоріч компанія вже взяла участь у львівській виставці «Деревообробка», ганноверській  «LIGNA», познанській «DREMА», де отримала другу Золоту медаль за популярний верстат SKYWOOD 160-ULTRA.

WoodEye – той, кого знає світ і хоче Україна

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

    Неможливо уявити успішне  деревообробне підприємство, яке випускає затребувану на ринку продукцію - пиломатеріали, плити, меблі, паркет, вікна – без обладнання, яке дозволяє ще на стадії сортування сировини виявляти в ньому дефекти,  вади і забезпечувати бездоганний контроль якості продукції. Саме таким обладнанням є сканери WoodEye, які ще  80 –х років забезпечують ефективність виробництва і успішний бізнес сотень європейських  і світових компаній.

Що точніший облік вад при сортуванні деревини, то вищий ступінь її використання, але натомість важчим буде процес сортування. Для полегшення цієї роботи компанія «WoodЕye» розробила спеціальні сканери, які виявляють дефекти пиломатеріалів та можуть сортувати їх за заданими параметрами і не лише цими.

Чисто там, де прибирають технікою  STIHL

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Німецька ТМ STIHL у деревообробників передусім асоціюється з розробкою та виробництвом потужних та надійних бензопилок, про різні моделі яких ми неодноразово писали раніше. Але не менш цікавий за асортиментним рядом компанії STIHL є напрямок техніки для прибирання різного функціоналу й призначення – промислових пилососів, мийок високого тиску, повітродувних пристроїв тощо. Про них і піде мова в цій публікації.

Австрія на виставці Деревообробка 2019

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Лісова та деревообробна промисловість традиційно займає провідне місце в економіці Австрії. Вона охоплює крім лісового господарства та лісопильного виробництва також дерев'яне будівництво, меблеву промисловість, виробництво деревних плит та лиж. Деревообробна промисловість країни нараховує близько 1350 підприємств, з яких 1019 - лісопильні виробництва.

ХХІІ Міжнародна виставка "Деревообробка - 2019"

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Зелена доріжка і червона стрічка, музика та феєрверки, гучні оплески та яскраві промови – таким було відкриття ХХІІ Міжнародної виставки "Деревообробка - 2019". Про враження від першого дня проведення виставки учасники заходу розповідали на сторінках соцмереж. 

ТОВ «МВМ-Київ» - ми з вами 15 років!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Цього року компанія ТОВ «МВМ-Київ» відзначає 15 років роботи в сфері постачання обладнання та інструменту для деревообробних та меблевих підприємств України. Діяльність компанії спрямована на розвиток деревообробної галузі України завдяки впровадженню високоефективного та якісного обладнання широкого спектра, наданню інжинірингових та сервісних послуг зі створення деревообробних виробництв і розроблянню концепції модернізації наявних підприємств.

лісопиляння

Обладнання «SKYWOOD» переконливо демонструє свою конкурентоспроможність

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Компанія «МАКСИМЕР» - вітчизняний виробник верстатів для різних ступенів обробки дерева, її фахівці розробили стандартну лінію переробки лісу та лінію для виробництва палетної дошки. Пропонує вона й сушильні камери власного виробництва. Деревообробники знають її продукцію під торговою маркою «SKYWOOD». Про компанію та її здобутки ми мали розмову з директором Юрієм Святохою.

лісопиляння