Біопаливо з трісок (Газета “Природа і суспільство”)

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Паливна тріска (щепа) впевнено посіла своє місце серед найпоширеніших видів біопалива, які використовуються на енергоустановках (дрова, брикети, пелети та ін.). Спеціалісти пояснюють це її дешевизною і простотою виробництва. Де вона береться і які резерви її отримання є сьогодні в Україні?

https://ekoinform.com.ua/?p=6007

Вартові вогню (Газета “Природа і суспільство”)

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Як група науковців реформує систему захисту лісів від пожеж.

48 загиблих, 228 зниклих безвісти, 170 тисяч евакуйованих осіб, а ще сім тисяч знищених будинків – це проміжні наслідки останньої пожежі в Каліфорнії у 2018 році, котру вже назвали най­масштабнішою в історії США. На боротьбу з нею рятувальникам знадобиться ще три тижні. На щастя, Україна вважається відносно безпечною у плані масштабних пожеж. Однак експерти прогнозують – так буде недовго. Лісове господарство має бути готове до нових викликів, пов’язаних зі змінами клімату. Уже зараз вогонь охоплює ті країни, де, здавалося б, така сама спокійна ситуація з пожежами, як в Україні. Цього року вогонь охопив ліси у Німеччині, Норвегії та Швеції.

Недооцінений потенціал (Газета “Природа і суспільство”)

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Популярність деревних брикетів зумовлена високими корисними властивостями.

Зберігання брикетів не вимагає багато простору в будинках чи комерційних приміщеннях, а зола становить усього 1% від початкового обсягу. Яке місце посідають деревні брикети на ринках біопалива в Україні і Європі?  (https://ekoinform.com.ua/?p=6038) 

JOCHEN SCHMÜSER ПЕРЕЙШЛА НА ПИЛИ DP З ПОКРИТТЯМ ВІД LEUCO

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

LEUCO відтепер пропонує алмазні дискові пили зі спеціальним захисним покриттям для розкрою, що гарантує різцям значно довше «життя».

Ця інформація цікава усім, хто працює з панелями на деревинній основі: невкритими, вкритими або волокнистими.. Jochen SCMÜSER, що у Голленштедті, вважає це покриття неперевершеним навіть при роботі з HPL.

Клієнти покладаються на ефективність і мінімальний сервіс

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Під час цьогорічної виставки DREMA на стенді компанії AMIX відвідувачі могли побачити повністю автоматизований комплекс зі стрічковою пилорамою та конвеєром. Пйотр Вєчорек (Piotr Wieczorek), працівник компанії AMIX, розповів нам також про новий горбильний верстат та напівавтоматичний різак для колоди.

Деревообробка по-шведськи (Газета “Природа і суспільство”)

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Високотехнологічно і екологічно.

Швеція входить до числа найбільших у світі експортерів продукції лісової промисловості, а її деревообробна галузь відрізняється високою екологічністю, в цьому її велика конкурентна перевага. Деревообробка у Швеції має довгу історію становлення, з якої є чого повчитися й Україні.

СЯЮЧІ  АЛМАЗИ   —  БЛИСКУЧИЙ ДИЗАЙН

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Обробка складних матеріалів на F/LIST в Австрії   

F/LIST GmbH — всесвітньо відома компанія, яка робить ексклюзивним інтер’єр яхт, літаків та резиденцій. Розташована компанія в Томасбергу, Австрія. На ринку вона працює з 1950 року та має 800 співробітників. Компанія займається не лише виробництвом, а й монтажем власної продукції. LEUCO — один з основних постачальників інструментів для обробки деревини та пластмас — надійний партнер F/LIST.

Надійний захист від «Тikkurila»

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Нині практично ні в чому немає однозначності. Інколи, пишучи про виробництво меблів, зосереджуєшся на технології обробки металу, пластику чи скла, бо ці матеріали давно стали не тільки супутніми у меблевиробництві, а й подекуди основними. Так само буде і у цій публікації. Пишучи статтю під рубрикою «Дерев’яне домобудування», про деревину говоритимемо у другу чергу, побічно, а в першу – про лакофарбові матеріали (ЛФМ) відомої фінської торгової марки «Тikkurila». А конкретно, про створені для опорядження й захисту деревини, призначеної для будівництва різних споруд.

А ви пробували різати «Глобусом»?

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Львівська компанія «Техноліс» добре відома нашому виданню та його читачам, та все ж не про весь її асортимент інструменту для лісової й деревообробної галузі ми писали. Навіть далеко не всі деревообробники регіону знають, що у компанії «Техноліс» можна придбати не тільки якісні стрічкові пилки, які вона сама й виробляє, а й дискові. Останні – вже не власного виробництва, імпортовані, але також варті уваги. У цій публікації ми з допомогою Андрія Верстина, начальника відділу продажів компанії розповімо про дискові пилки польської торгової марки «Globus», які постачає на український ринок «Техноліс» як український дилер польського інструментальника.

Словенія заготовляє шість млн куб. м деревини на рік

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Словенія та її досвід реформування лісової галузі

27 років тому Словенія отримала незалежність і за цей час провела ряд реформ, зокрема, у лісовій галузі, та стала членом Євросоюзу. В 2017 році між Державним агентством лісових ресурсів України та Лісовою службою Словенії було підписано Меморандум про співпрацю у галузі лісового господарства. Ми впевнені, що лісівникам України буде цікаво познайомитися з досвідом словенських лісівників. 

 Стаття “Лісовий і мисливський журнал”   https://www.openforest.org.ua/124575/