ДЕРЕВООБРОБКА 2020

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

19-22 травня, понад 140 провідних компаній з 8 країн світу зберуться у Львові на масштабній події української деревообробної індустрії 23 міжнародній виставці ДЕРЕВООБРОБКА 2020

Щорічно ДЕРЕВООБРОБКА на 4 дні стає трендовим майданчиком та популярним місцем зустрічі представників меблевої галузі для обміну досвідом та переговорів. Адже саме тут можна знайти все, без чого не обходиться жодне меблеве виробництво, ознайомитися з новинками галузі та дізнатись про найсучасніші рішення для свого виробництва. Експозиція виставки охоплює повний спектр новітнього обладнання, професійного інструменту, програмний комплекс автоматизації, фільтрувальних аспіраційних систем, комплектуючих для виробництва меблів та ін.

Додаткові аукціонні торги

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Львівське ОУЛМГ повідомляє, що 30 січня 2020 року будуть проведені додаткові аукціонні торги необробленою деревиною державних лісогосподарських підприємств управління заготівлі першого кварталу 2020 року.

ШАНОВНІ ДЕРЕВООБРОБНИКИ, УЧАСНИКИ АУКЦІОННИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Державні Лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ та ТОВАРНА БІРЖА «ТОВАРНО-СИРОВИНА БІРЖА «ГАЛКОНТРАКТ» ПОВІДОМЛЯЮТЬ ПРО ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОННИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ ЗАГОТІВЛІ 1 КВАРТАЛУ 2020 РОКУ.

Дата проведення торгів 20 грудня 2019 року.

Шановні деревообробники, столярі, меблевики, лісівники, лісозаготівельники, лісопиляльники, плитники, освітяни та науковці!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Дякуємо усім, хто вже оформив передплату видань «Деревообробник» та «Меблеві технології» на 2020 рік. А тим, хто ще не встиг, пропонуємо зробити це  за акційною ціною. Лише до кінця листопада через редакцію можна оформити передплату на газету «Деревообробник» за акційною ціною 1200 грн на рік (замість 1800 грн) або на журнал «Меблеві технології» за акційною ціною 600 грн на рік (замість 1200 грн)! Пропозиція дійсна лише до кінця листопада. Якщо Ви оплатите до 1 грудня то ціна передплати для Вас - 1200грн. на газету "Деревообробник" і 600грн на журнал "Меблеві технології".

Продається верстат

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

ТОВ "Деймос" продає верстат деревообробний фрезерний з ЧПУ «Артмайстер – 2112», вартість 50000 грн. (п'ятдесят тисяч гривень)
Контактний номер телефону 050 376 78 48

Олександр Іванович

До уваги переробників деревини!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Львівське ОУЛМГ повідомляє, що 28 листопада 2019 року відбудуться додаткові аукціонні торгинеобробленою деревиною державних лісогосподарських підприємств заготівлі четвертого кварталу 2019 року.

Торги проводяться з метою максимального забезпечення вітчизняних деревообробних підприємств необхідною кількістю сировини.

АНОНС: СЕМІНАР-ТРЕНІНГ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

21-22 листопада 2019 року, в м. Львів, вул. Матейка, 6, у готелі «Дністер» відбудеться навчальний семінар-тренінг«Основи та практика керування ризиками небезпек, формування ризикоорієнтованого мислення працівників підприємств-підрядників в лісовій галузі» (відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 45001:2018 і стандарту FSC з лісової сертифікації)

Додаткові аукціонні торги

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Шановні партнери – деревообробники!

Львівське ОУЛМГ повідомляє, що 10 жовтня відбудуться додаткові аукціонні торги необробленою деревиною державних лісогосподарських підприємств заготівлі четвертого кварталу 2019 року.

Торги проводитимуться у форматі електронних торгів на ТБ «ТСБ «Галконтракт».

Уся інформація щодо обсягів виставленої деревини та умов участі в торгах знаходиться на сайті біржі.

Запрошуємо усіх бажаючих придбати деревину для власних потреб переробки приймати участь у торгах.

У свою чергу державні лісогосподарські підприємства зобов’язуються своєчасно та в повному обсязі забезпечити покупців сировиною.

Чекаємо Вас на торгах.

 

Відділ лісових ресурсів, машин та

технологій Львівського ОУЛМГ

Львівське ОУЛМГ повідомляє!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

З метою підвищення професійного рівня робітників на заготівлі лісу, вивчення прийомів праці кращих майстрів лісозаготівельної справи, пропагування і розповсюдження їх передового виробничого досвіду 05.07.2019 року о 10:00 год. на базі ДП «Буське ЛГ» в Ожидівському лісництві Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства буде проводити XXI обласні змагання вальників лісу.