Перед розпилюванням колоду вивчає сканер

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

3D сканер, призначений для сканування на швидкостях до 150 м/хв кожної окремої колоди з метою забезпечення її точного автоматичного позиціонування.

Глобальний монітор

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Запрошуємо експертів від університетів, бізнесу, державних установ, неурядових організацій взяти участь в глобальному дослідженні стану співпраці між університетами та бізнесом, державними установами, неурядовими та іншими організаціями

події

Розпилюєте деревину?

Підпишіться на нашу сторінку у Facebook!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Wood-Mizer та компанія «МОСТ-Україна» створили сторінку у Facebook і запрошують українських деревообробників підписатися

лісопиляння

Від маленької майстерні до великої компанії

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Не усі стартапи виходять за межі невеличкої майстерні, а успіху досягають і стають відомими лише одиниці. До цих одиниць належить і турецька Akemsan.

лісопиляння

Вакансії ТОВ ''Уніплит''

Актуальні вакансії Дзвиняцької філії фанерного виробництва

ТОВ "Уніплит"

Дзвиняцька філія фанерного виробництва ТОВ „УНІПЛИТ” здійснює набір фахівців наступних спеціальностей: Технолог. Вимоги: лісотехнічна освіта, бажаний досвід роботи на деревообробному (фанерному) виробництві на посаді майстра, технолога, начальника цеху. (деревообробна галузь). Розглянемо кандидатури студентів-випускників. Є можливість довозу на роботу службовим транспортом із Богородчан та Івано-Франківська та забезпечення житлом. Завідувач складом. Вимоги: бажаний досвід роботи на аналогічній посаді, базове знання комп'ютера; базове знання 1С; освіта вища, середня спеціальна. Гарантуємо офіційне працевлаштування, вчасну заробітну плату та соціальний пакет. Надсилайте резюме на е-майл: personal@uniplyt.com.ua. Чекаємо на Вас за адресою: вул. Степаняка, 12, смт. Дзвиняч, Богородчанський р-н, Івано-Франківська обл.

Бери участь в конкурсі Wood-Mizer і зроби свій проект відомим на всю Європу!

Конкурс «Мій Проект 2017» поєднує власників верстатів Wood-Mizer, які зробили щось цікаве з деревини

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

У 2017 році компанія Wood-Mizer проводить конкурс для своїх клієнтів, які придумали та виконали цікаві проекти з деревини, нарізаної на верстаті Wood-Mizer. Кращі проекти будуть відзначені призами.

події