ДЕРЕВООБРОБКА 2020

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

19-22 травня, понад 140 провідних компаній з 8 країн світу зберуться у Львові на масштабній події української деревообробної індустрії 23 міжнародній виставці ДЕРЕВООБРОБКА 2020

Щорічно ДЕРЕВООБРОБКА на 4 дні стає трендовим майданчиком та популярним місцем зустрічі представників меблевої галузі для обміну досвідом та переговорів. Адже саме тут можна знайти все, без чого не обходиться жодне меблеве виробництво, ознайомитися з новинками галузі та дізнатись про найсучасніші рішення для свого виробництва. Експозиція виставки охоплює повний спектр новітнього обладнання, професійного інструменту, програмний комплекс автоматизації, фільтрувальних аспіраційних систем, комплектуючих для виробництва меблів та ін.

Додаткові аукціонні торги

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Львівське ОУЛМГ повідомляє, що 30 січня 2020 року будуть проведені додаткові аукціонні торги необробленою деревиною державних лісогосподарських підприємств управління заготівлі першого кварталу 2020 року.

Шановні деревообробники, столярі, меблевики, лісівники, лісозаготівельники, лісопиляльники, плитники, освітяни та науковці!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Дякуємо усім, хто вже оформив передплату видань «Деревообробник» та «Меблеві технології» на 2020 рік. А тим, хто ще не встиг, пропонуємо зробити це  за акційною ціною. Лише до кінця листопада через редакцію можна оформити передплату на газету «Деревообробник» за акційною ціною 1200 грн на рік (замість 1800 грн) або на журнал «Меблеві технології» за акційною ціною 600 грн на рік (замість 1200 грн)! Пропозиція дійсна лише до кінця листопада. Якщо Ви оплатите до 1 грудня то ціна передплати для Вас - 1200грн. на газету "Деревообробник" і 600грн на журнал "Меблеві технології".

Продається верстат

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

ТОВ "Деймос" продає верстат деревообробний фрезерний з ЧПУ «Артмайстер – 2112», вартість 50000 грн. (п'ятдесят тисяч гривень)
Контактний номер телефону 050 376 78 48

Олександр Іванович

Конкурс кращих практик використання деревної біомаси

для виробництва енергії у Львівській і Закарпатській областях

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Якщо Ви не тільки замислилися над енергонезалежністю, а й вже зробили певні кроки для переходу на використання енергії з деревини, цей конкурс саме для Вас!  

біоенергетика

Перед розпилюванням колоду вивчає сканер

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

3D сканер, призначений для сканування на швидкостях до 150 м/хв кожної окремої колоди з метою забезпечення її точного автоматичного позиціонування.

Глобальний монітор

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Запрошуємо експертів від університетів, бізнесу, державних установ, неурядових організацій взяти участь в глобальному дослідженні стану співпраці між університетами та бізнесом, державними установами, неурядовими та іншими організаціями

події