НА ЛЬВІВЩИНІ ТРИВАЄ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Сьогодні, 21 листопада у конференц-залі готелю «Дністер» м.Львів розпочався дводенний навчальний семінар-тренінг: «Основи та практика керування ризиками небезпек, формування ризикоорієнтованого мислення працівників підприємств-підрядників в лісовій галузі» (відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 45001:2018 і стандарту FSC з лісової сертифікації).

ФАКТИЧНІ ЦІНИ НА ДЕРЕВИНУ ДОСТУПНІ ОНЛАЙН

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Відтепер кожен бажаючий може ознайомитися з фактичними цінами на деревину, які склалися на ринку лісоматеріалів.

Державне підприємство «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» Державного агентства лісових ресурсів України на своєму сайті у розділі «Аукціони» додало опцію «Фактичні ціни» https://www.ukrforest.com/aucost.

Пахне фарбою і цікавими темами

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

 Свіжий номер газети «Деревообробник» вже в дорозі до своїх передплатників. 
А що у ньому? 
Новини галузі і важливі теми:
- Є все, аби повну переробку деревини здійснювати в Україні.
- Сяючі алмази - блискучий дизайн.
- Деревообробний і меблевий бізнес повинні інвестувати у підготовку кадрів.
- Здійснення мрії деревообробників.
- "Галактик": досвід, сконцентрований у модернізованому обладнанні.

Держлісагентство відкрило статистику цін та е-аукціон на деревину

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

На офіційному сайті державного підприємства «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» Державного агентства лісових ресурсів України можна ознайомитись з реалізаційними цінами на деревину, які склалися за підсумками проведених аукціонних торгів www.ukrforest.com/austat.

 

«Календар виставок» - корисний подарунок  на весь 2020 рік!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

А  Ви  вже  готуєте подарунки  до Нового року? Ми – так!  Саме зараз працюємо над випуском щорічного настінного «Календаря виставок» на 2020рік – традиційного видання газети «Деревообробник» та журналу «Меблеві технології».

Для учасників галузі Календар корисний протягом року, адже дає змогу вчасно відслідкувати і відвідати найцікавіші для них події в Україні та за кордоном.

Проект «Ліс у смартфоні» крокує Україною

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

На сьогодні вже шість областей України підключено до пілотного проекту e-реєстру заготівлі деревини та онлайн-карти рубок.

У реєстрі, станом на 11 листопада, оприлюднено інформацію про 30,6 тис. виданих дозвільних квитків на заготівлю деревини. Онлайн-карта рубок поширюється на Чернігівську, Полтавську, Рівненську, Київську, Волинську, Тернопільську області.

Президент України доручив створити систему контролю за обігом деревини та запустити національну інвентаризацію лісів

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

З метою забезпечення подальшого здійснення структурних економічних реформ, запровадження додаткових механізмів для прискорення соціально-економічного розвитку України, підвищення добробуту населення, гармонійного розвитку регіонів, продовження впровадження європейських стандартів життя, зміцнення держави Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави».

До уваги переробників деревини!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Незважаючи на дуже низьку активність на ринку необробленої деревини, Львівське ОУЛМГ повідомляє, що 14 листопада 2019 року відбудуться додаткові аукціонні торги необробленою деревиною державних лісогосподарських підприємств заготівлі четвертого кварталу 2019 року.

ПРОЄКТ «ЛІС У СМАРТФОНІ» КРОКУЄ УКРАЇНОЮ

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

На сьогодні вже шість областей України підключено до політного проєкту e-реєстру заготівлі деревини та онлайн-карти рубок.

У реєстрі станом на 11 листопада оприлюднено інформацію про 30,6 тис. виданих дозвільних квитків на заготівлю деревини. Онлайн-карта рубок поширюється на Чернігівську, Полтавську, Рівненську, Київську, Волинську, Тернопільську області. 

Народні депутати України, громадськість та представники деревообробників обговорили питання ринку деревини та реформування лісової галузі

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

6 листопада за ініціативи народних депутатів України та організаційної підтримки Товариства лісівників України на базі на кафедри ботаніки дендрології та лісової селекції Національного університету біоресурсів та природокористування відбулася робоча нарада з питань регулювання ринку деревини. Йшлося і про майбутнє реформування лісового господарства.

У нараді брали участь народні депутати  України,  науковці,  представники Державного агентства лісових ресурсів України, деревообробники. Питання: як реформуватиметься лісове господарство, які зміни чекають на лісогосподарські підприємства, чи залишаться лісгоспи юридичними особами, безперечно хвилюють всіх. А  думки  депутатів щодо реформування лісового господарства, звичайно, цікавили всіх.  Дискусія була жвавою.