Зменшення експортних поставок

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Держлісгоспи управління вперше за багато років у 2019 році не поставили жодного кубометра дров’яної деревини на експорт, хоча законодавством це не заборонено. Нагадуємо, що з 1 січня 2017 року в Україні діє 10-тирічний мораторій на експорт лісоматеріалів необроблених(код 4403 УКТЗЕД), а поставка дров’яної деревини на експорт в круглому виді (код 4401 УКТЗЕД) під дію Закону України №325-VIII від 9 квітня 2015 року не підпадає.

Фантастичні концепції меблювання на виставці imm cologne

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Виставка відбудеться 13-19 січня 2020 в Кельні (Німеччина). Перші дні 13-16.01.2020 зарезервовані для бізнес-відвідувачів, а з 17 по 19 січня виставка відкрита для всіх бажаючих.

Перша інтер'єрна виставка цього року презентує тенденції, що будуть формувати сектор меблів та інтер'єрів, а також супутні продукти. На imm cologne Ви знайдете унікальне розмаїття ідей дизайну інтер'єру для кожної кімнати, кожного стилю та будь-яких вимог - від базових моделей до дизайнерських предметів і розкішних меблів.

В 2019 році на imm cologne приймали участь 8 експонентів з України: "Велам", "Світ Меблів", "Тіволі", "Руськополянський меблевий комбінат", "Гербор Холдінг", "Дніпровуд", "МБС Вуд", "Скіф".

Про виставку

1300 експонентів78% закордонні з 55 країн

150 тисяч відвідувачів

52% іноземні гості

Проводиться щорічно.

Перші підсумки виробничої діяльності за 2019 рік

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Раціональне використання лісових ресурсів одна з основних діяльностей державних лісогосподарських підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Сучасне лісокористування приведено до науково обґрунтованих обсягів, які враховують екологічний напрямок лісокористування в Львівській області зокрема в Карпатському регіоні. Лісозаготівля ведеться із запровадженням передових  природо-зберігаючих технологій, сучасних вимог природо – і ресурсо-збереження.

Рішення Уряду в дії: 25 мільйонів кубометрів деревини на рік та обов'язковість електронного обліку деревини для всіх лісокористувачів

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

На Урядовому порталі оприлюднено постанову Уряду «Про затвердження Порядку проведення моніторингу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених і контролю за неперевищенням обсягу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених». Це передбачено у цілі 9.6. «Українці більш ефективно та ощадливо використовують природні ресурси» Програми діяльності Уряду.

Повний текст постанови КМУ.

Андрій Заблоцький на своїй сторінці у Фейсбук розповів про завдання

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

" Минулого тижня Уряд призначив мене Головою Державне агентство лісових ресурсів України.Останній робочий день 2019 року став для мене першим робочим днем на державній службі.За цей день встигли поставити нові KPI всім керівникам обласних управлінь лісового та мисливського господарства! Тепер замість завдань типу організація ведення веб-сайту, участь у нарадах, удосконалення форм та методів ведення консультацій з громадськістю та інших "вагомих" завдань - поставив чіткі та направленні на розвиток галузі завдання: підвищення ефективності роботи лісогосподарських підприємств, боротьба з незаконними рубками, збільшення лісовідтворення.

ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Ви завзято працювали –

Ми про Вас розповідали.

Вам бажаємо клієнтів

І високих дивідендів!

Щастя в дім, грошей багато!

Хай веселим буде свято!

Ми про Вас не забуваємо -

З Новим роком всіх вітаємо!  

Ваш  « Деревообробник» 

Привітання Голови Держлісагентства з Новим Роком та Різдвом Христовим

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Шановні колеги!

Щиро вітаю всіх працівників лісового та мисливського господарства з прийдешніми святами – Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Переконаний, що 2020 рік буде роком змін в лісовій галузі. Все погане має залишитися у минулому. Фаховий та якісний досвід разом з прогресивними нововведеннями мають стати фундаментом розвитку для лісового господарства України.

Ми маємо довести суспільству, що лісівники працюють на благо людей.

Упевнений, нам вистачить мудрості здійснити все задумане, щоб прийдешній рік став роком перемог для блага вільної та Незалежної України.

Маю надію, що для України 2020 рік буде щедрим на конструктивні рішення та перспективи!

Нехай ці свята — вісники оновлення, сподівань та мрій — несуть усім добро, мир і процвітання.

Від усієї душі зичу вам і вашим родинам великого та справжнього людського щастя, міцного здоров'я та злагоди.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

З повагою, 

Голова Держлісагентства                                                                    Андрій ЗАБЛОЦЬКИЙ

В Англії побудують повністю дерев'яний стадіон: його спроєктувало Бюро Захи Хадід

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

В Англії з'явиться стадіон Ecopark Stadium за проєктом Zaha Hadid Architects, який повністю побудують з дерева. Також застосують низьковуглецеві методи будівництва.

https://www.dezeen.com/2019/12/27/worlds-first-timber-stadium-zaha-hadid-architects/

Голова Держлісагентства Андрій Заблоцький склав Присягу державного службовця

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Новопризначений Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький публічно, у присутності керівників структурних підрозділів центрального апарату Держлісагентства, склав Присягу державного службовця.

Уряд призначив Андрія Заблоцького Головою Державного агентства лісових ресурсів України

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

На Урядовому порталі оприлюднено розпорядження Кабінету Міністрів України про призначення Заблоцького Андрія Володимировича Головою Державного агентства лісових ресурсів України.

Відповідно до розпорядження Уряду, Андрій Заблоцький призначений на п’ять років, з випробувальним строком три місяці.

Розпорядження КМУ