IV Коопераційна біржа деревообробної промисловості «KOOPDREW 2016»

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Вже 12 вересня, за день до Міжнародної виставки машин та інструментів для деревообробної і меблевої промисловості «DREMA 2016», в Познані відбудеться конференція «Деревина – матеріал XXI століття, як основа економічного зростання країни та розвитку збалансованого управління лісами».

ринок

«DREMA», «FURNICA», SOFAB» - зустріч професіоналів

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Деревообробна і меблева промисловість відіграє в Польщі важливу роль – обробка деревини дає більш ніж 2% ВВП країни, забезпечує робочі місця для понад 300 тис. осіб. Однак, незважаючи на хороший стан, цей сектор як і раніше потребує натхнення, і, таким чином, - інновацій, професіоналізації і передової практики.

події

Розпочалась ДОДАТКОВА РЕЄСТРАЦІЯ для участі в консультативно-навчальній частині проекту Купуймо Разом! 2.0

Купуймо разом 2.0

Підприємці оптимізують кошти закупівель – консультативно-навчальна частина Проекту У серпні 2016 року розпочалось безплатне навчання на e-Learning платформі [www.kupuimorazom.org.ua/moodle] та консалтинг українських підприємців у сфері творення закупівельних груп, що провидиться польськими експертами. Польські підприємці, об’єднані в закупівельні групи отримують конкурентну перевагу заощаджуючи в деяких категоріях до 40% коштів. Чи зможуть і як саме українські підприємці використати цей досвід? Дізнатись про це можна приєднавшись до проекту Купуймо Разом! 2.0. Розпочинається набір учасників до додаткової групи консультативно-навчальної частини проекту. Навчання розпочнеться у вересні і завершиться у грудні 2016 року. Заняття відбуватимуться на платформі e-Learning при он-лайн підтримці польських та українських експертів-консультанів та під час семінарів організованих в Україні.

Пресс для сращивания евробруса ВЕ-135

ЗАО "Укртехнопромснаб"

Пресс гидравлический для сращивания, бруса, евробруса ВЕ-13500х1200х240. В прессе 23 шт гидроцилиндров по 10т. Пневмоприжимы по фронту через 1м.

деревообробка

Пресс гидравлический для продольного сращивания АПВГ-135

ЗАО "Укртехнопромснаб"

Пресс гидравлический для продольного сращивания АПВГ-13500х240х100, полуавтомат . Усилие 10 т. Гидравлика, ход штока 200мм.

деревообробка

14 серпня 2016 року відійшов у вічність академік НАН України Михайло Андрійович Голубець

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Наукова спільнота України зазнала важкої втрати – 14 серпня 2016 року на 86 році життя перестало битися серце видатного вченого в галузях геоботаніки, екології, геосоціосистемології, середовищезнавства, охорони навколишнього природного середовища, Заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, академіка НАН України Голубця Михайла Андрійовича.

Чиста зміна площі лісових угідь

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Ліси і дерева сприяють веденню сільського господарства. Наприклад, вони стабілізують грунт і кламат, регулюють стікання води, створюють затінок і укриття, є місцем проживання запилювачів сільськогосподарських культур. Нармонійно поєднані з сільськогосподарським ландшафтом ліси сприяють більшій врожайності.

лісове господарство

Встановлення напрямних для шухляд

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

За допомогою цього пристосування значно спрощується процес монтажу напрямних для шухляд. Не потрібно робити попередньої розмітки (лише відзначаємо місце встановлення напрямної) і використовувати додаткових засобів для досягнення перпендикулярності між напрямною та передньої крайкою деталі.

меблярство

У Дубенському лісгоспі облаштовують сучасну систему відеоспостереження за лісовими масивами

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Лісівники ДП «Дубенський лісгосп» продовжують поліпшувати систему протипожежного відеонагляду за лісовими масивами.

лісове господарство

Розпочалась консультативно-навчальна частина проекту Купуймо Разом! 2.0

Купуймо разом 2.0

1 серпня 2016 р. розпочалась консультативно-навчальна частина проекту Купуймо Разом! 2.0., що проводитиметься на основі матеріалів розміщених на e-Learning платформі [www.kupuimorazom.org.ua/moodle] та під опікою наших експертів: Ренати Марошек та Матеуша Сагана. Проект Купуймо Разом! 2.0 реалізується в рамках програми Польська Допомога фінансованої Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща. Головною метою є ознайомлення учасників з ідеєю і методологією створення та розвитку закупівельних груп серед малого та середнього бізнесу. Основним завдянням проекту є передача знань та навиків необхідних для організації та ведення закупівельної групи в Україні, а також вміння передачі здобутого досвіду іншим підприємцям зацікавленим цією темою.