Христина Юшкевич звернулася до голів ОДА з проханням сприяти на місцях вирішенню проблеми незаконних рубок

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич звернулася з листом до голів обласних державних адміністрацій з проханням на місцях напрацювати шляхи вирішення проблеми незаконних рубок.

лісове господарство

Джерела наповнення для покриття витрат на протипожежні заходи та лісову охорону

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

15 червня, Комітет з питань бюджету Верховної Ради розглядав зареєстрований мною 15 лютого законопроект 4064 про фінансування держісгоспів, що знаходяться на Півдні та Сході України. В минулі роки на ці потреби виділялось близько 500млн. грн. Через бардак в "бюджетну" ніч, і через хронічну недовіру до лісівників, на цей рік не передбачили жодної копійки.

лісове господарство

ПРЕС-АНОНС

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

засідання круглого столу «Стан ринку необробленої деревини після запровадження мораторію на експорт. Що змінилось і що треба змінити». Круглий стіл відбудеться у м. Львів у приміщенні виставкового центру «Південний ЕКСПО» 01 червня 2016 р. о 14.00.

Розпочато реєстрацію на участь у проекті „КУПУЙМО РАЗОМ 2.0”!

Купуймо разом 2.0

Закупівельні групи, створені підприємцями та/або організаціями підприємців, є розповсюдженною формою економічної діяльності в Європі. Діяльність польських закупівельних груп приносить сотні мільйонів EUR річного обороту та дозволяє підприємцям зекономити до 30% на закупівлях, що дає змогу зміцнити їх конкурентність на ринку та сприяє подальшому розвитку.

Покоління для покоління

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Діти – це квіти життя, і що б там хто не говорив, саме заради них ми живемо. Натомість вони дарують нам приємні емоції, веселощі, врешті-решт – наповнюють життя барвами та дають йому сенс.

Львівська облрада вимагає на 25 років заборонити вирубку в Карпатах

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Львівська обласна рада вимагає від Кабінету міністрів України повністю припинити промислове вирубування лісу в Карпатах на 25 років. Місцеві депутати закликали уряд ввести мораторій, а від правоохоронців вимагали зупиняти всі без винятку лісовози і перевіряти документи на зрубані дерева.

А під дровами — заборонений кругляк?

Через Закарпаття за підробленими документами, під виглядом «палива», намагалися вивезти за кордон 24 вагони ділового лісу

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Закарпатські активісти звернули увагу на 24 вагони лісу, що прямували через прикордонне місто Чоп та Угорщину до Словаччини. За кордон везли нібито звичайні дрова, але активісти з фахівцями-лісівниками визначили: дрова – лише прикриття для того, аби вивезти за кордон вагони з цінною діловою деревиною.