Президент зобов’язав підприємства Міноборони до 1 листопада перейти на електронний облік деревини

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

9 липня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про додаткові заходи щодо раціонального використання лісових ресурсів та удосконалення системи управління лісовою галуззю», що спрямований на боротьбу з незаконним обігом деревини. Про це під час брифінгу повідомив заступник керівника Офісу Президента України Олексій Гончарук.

Порошкове фарбування для MDF від «WAGNER» на «LIGNA 2019»

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

На стенді компанії «WAGNER Industrial Solutions» (Швеція) під час виставки «Ligna 2019» було представлено багато цікавих пропозицій для нанесення лакофарбових матеріалів, наприклад, мембранний насос високого тиску Cobra і система змішування та дозування WAGNER 2K.

На Львівщині відбулись змагання вальників лісу

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

5 липня 2019 року в Ожидівському лісництві ДП «Буське лісове господарство» Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулися XXI обласні змагання вальників лісу.19 представників державних підприємств лісового господарства області серед яких 3 юніори, демонстрували свою вправність у володінні бензопилою та доводили, що саме вони гідні називатися найкращими.

Головні тренди «LIGNA 2019»

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Виставка «LIGNA 2019», яка відбулася в Ганновері (Німеччина) 27-31 травня, успішно завершила роботу. Провідна світова презентація деревообробної промисловості, обладнання та інструментів стала стимулом для розвитку галузі, відкривши шлях майбутнім інвестиціям.

деревообробка

Держлісагентство на шляху до діджиталізації

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Державне агентство лісових ресурсів України працює в напрямку діджиталізації та повністю підтримує пропозиції Європейської Бізнес Асоціації стосовно концепції держави у смартфоні. Детальніше про це тут: https://bit.ly/2FRBi0E.

лісове господарство

Деревообробна галузь України на межі повної зупинки

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

4 липня о 15.00 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: «Деревообробна галузь України на межі повної зупинки, а лісгоспи – на межі банкрутства». Головний редактор газети "Деревообробник", голова Громадської ради при Держлісагенстві - Василь Масюк у своєму пості у Facebook поділився думками з приводу ситуації що склалася на ринку та висловив пропозиції, які кроки потрібно зробити Уряду і Верховній раді терміново, щоб хоч незначно, але покращити ситуацію.

деревообробка

Колегія Держлісагентства доручила посилити роботу зі ЗМІ та громадськістю

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Під головуванням заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря відбулося засідання колегії відомства.

Деревина – традиційний відновлюваний сировинний ресурс

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Останніми роками в центрі уваги громадськості не одноразово поставало питання вирубування лісів. Багатьох людей дуже бентежить вигляд зрубаного дерева. Суспільство звикло, що дерева рубати не можна, бо це легені планети, тому вирубування сприймається вкрай негативно. Проте, деревина – це чи не єдиний традиційний відновлюваний сировинний ресурс, який можна і треба використовувати. На місці вирубаного дерева, виростає нове, яке через декілька десятиліть, знову може бути використаним людиною.

 

ЄБРР профінансує деревообробку в Україні

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Кошти спрямують  на зменшення відходів деревини при виробництві.

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) вирішив впровадити в Україні нові методи роботи з  відходами деревини, які дозволять зменшити їх обсяг на 23% - до 3 тис. т  на рік. Про це йдеться в прес-релізі ЄБРР, повідомив 

IV Форум місцевого розвитку: дискусія про ліси

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Сьогодні, 25 червня у місті Трускавці стартував IV Форум місцевого розвитку, організаторами якого є Львівська обласна рада, Асоціація ЄВРОРЕГІОН «КАРПАТИ-УКРАЇНА» та Асоціація місцевих Рад «Ради Львівщини».

Провідна ідея Форуму -  «Карпатський прорив: партнерство задля регіонального розвитку».