Головою Ради лісового сектору при ЛОДА став Ростислав Замлинський

Рада лісового сектору при Львівській ОДА

У середу, 12 жовтня відбулося перше засідання Ради лісового сектору при Львівській обласній державній адміністрації. Цього ж дня під час рейтингового голосування обрано голову Ради, його заступників та секретаря. Про це повідомили у департаменті економічної політики ОДА.

лісове господарство

Відбулося перше засідання Ради лісового сектору при Львівській ОДА

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Під час засідання 12 жовтня головою Ради обрано першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського. Заступниками голови обрано завідувача кафедри технологій меблів і виробів з деревини Національного лісотехнічного університету України Ореста Кійко та начальника Львівського ОУЛМГ Анатолія Дейнеку.

події

ЄС дасть Україні 600 млн євро фіндопомоги тільки після скасування Києвом заборони на експорт лісу

Ще однією проблемою залишається питання соцдопомоги переселенцям.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Україна може отримати черговий – другий за рахунком – транш на 600 млн євро макрофінансової допомоги від Євросоюзу тільки після виконання всіх вимог Брюсселя. А їх залишилося дві – це необхідність скасувати мораторій на експорт лісу з України та врегулювати надання соціальної допомоги внутрішнім переселенцям.

ринок

Гройсман хоче три місяці випробовувати головного лісника України

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман запропонував брати керівника Держлісагенства на 3-місячний випробувальний термін. Про це він заявив сьогодні на засіданні парламенту, передає Depo.ua.

лісове господарство

Lisderevmash 2016 у фотографіях

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Цьогорічна виставка зустріла відвідувачів та експонентів осінньою прохолодою, та це не зіпсувало теплої атмосфери, у якій проходив захід. На відкриття LISDEREVMASH 2016 завітали перші особи галузі . Олександра Кужель звернула увагу на те, що зараз український виробник потребує національного протекціонізму для того, щоб створювати свою додану вартість та робочі місця для українців. Христина Юшкевич запевнила присутніх у тому, що підприємства Держлісагентства будуть надійними партнерами вітчизняних деревообробників.

деревообробка

Єврокомісар Мальмстрьом має позитивні очікування щодо зняття заборони на експорт лісу

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Єврокомісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом висловила сподівання, на те що український уряд скасує мораторій на експорт деревини. Про це, як повідомляє корреспондент ЄвроПравди, вона заявила на зустрічі з журналістами.

ринок

Осінній будівельний форум 2016 року

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Усвідомлюючи необхідність у заміні традиційних джерел теплопостачання на альтернативні, необхідність заміщення природного газу на місцеві види палива, ПрАТ «Гал-ЕКСПО» підтримує тенденцію розвитку енергозберігаючих технологій в Україні та втілює її у свої проекти і сприяє впровадженню новітніх технологій у сфері будівництва, зокрема: впродовж багатьох років проводить Осінній Будівельний Форум, який поєднує в собі ряд виставок: ХХХIV Міжнародну виставку «БудЕКСПО-Осінь», Х Спеціалізовану виставку «Опалення» та Х Спеціалізовану виставку «Альтернативна енергетика» під гаслом «На шляху до енергоефективності». Форум триватиме 27 - 30 вересня ц.р. у ВЦ «Південний-ЕКСПО» (м. Львів, вул. Щирецька,36).

події

Номер газети "Деревообробник" під найбільші осінні галузеві виставки уже в друкарні

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Колектив редакції газети "Деревообробник" завершив підготовку газети №18. Олівці відкладено в бік, макети затверджено і естафету підготовки номера передано друкарні. А допоки друкарські машини творять паперовий примірник газети у Вас є можливість переглянути його електронний варіант. До речі, коли Вас зацікавить пропозиція із рекламного макету достатньо клікнути по ньому мишкою і у новому вікні браузера відкриється сайт компаній-рекламодавця.

У конкурсі на посаду Голови Держлісагентства перемогла Христина Юшкевич

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Відповідне рішення ухвалили 20 вересня цього року на засіданні конкурсної комісії з питань вищого корпусу державної служби. Резервним кандидатом призначено Анатолія Бондара, який протягом року має право бути призначеним головою Держлісагентства, якщо Христина Юшкевич не пройде спеціальну перевірку, відмовиться від посади чи станеться форс-мажор.

лісове господарство

ICK Group прийме участь у виставці LISDEREVMASH 2016, Київ

Група компаній ICK Group

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд №B2.18 на XV Міжнародній виставці машин і обладнання для лісного господарства, деревообробної та меблевої промисловостей «LISDEREVMASH 2016», яка відбудеться з 27 по 30 вересня 2016 р. у Міжнародному Виставковому Центрі за адресою: Україна, м.Київ, Броварський проспект, 15, павільйон №3, вхід 3-C. Найближча станція метро – "Лівобережна" (червона гілка М1).

деревообробка