Львівська облрада вимагає на 25 років заборонити вирубку в Карпатах

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Львівська обласна рада вимагає від Кабінету міністрів України повністю припинити промислове вирубування лісу в Карпатах на 25 років. Місцеві депутати закликали уряд ввести мораторій, а від правоохоронців вимагали зупиняти всі без винятку лісовози і перевіряти документи на зрубані дерева.

А під дровами — заборонений кругляк?

Через Закарпаття за підробленими документами, під виглядом «палива», намагалися вивезти за кордон 24 вагони ділового лісу

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Закарпатські активісти звернули увагу на 24 вагони лісу, що прямували через прикордонне місто Чоп та Угорщину до Словаччини. За кордон везли нібито звичайні дрова, але активісти з фахівцями-лісівниками визначили: дрова – лише прикриття для того, аби вивезти за кордон вагони з цінною діловою деревиною.

«Відміна мораторію негативно позначиться на інвестиційному кліматі в деревообробній та меблевій галузях», – Сергій Сагаль

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Сергій Сагаль, президент Асоціації «Меблідеревпром»: – Як, з Вашої точки зору, вплинула тимчасова заборона на експорт круглих лісорматеріалів, що набрала чинності з 1 листопада 2015 року, на вітчизняних виробників меблів? Як члени Асоціації «Меблідеревпром» оцінюють такий мораторій?

Нові можливості у новому році на новому місці

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Основна весняна галузева виставка «Деревообробка» змінює місце проведення – тепер вона відбуватиметься у новому, сучасному та просторому виставковому центрі «Південний-EXPO».

Точка зору: ініціювання відміни мораторію на експорт кругляка

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Олександр Твердохліб, генеральний директор «MOST-Україна» – Як тимчасова заборона на експорт круглих лісорматеріалів твердих листяних порід, що набрала чинності 1 листопада 2015 року, вплинула на вітчизняні деревообробні підприємства з точки зору постачальника деревообробного обладнання?