Австрія та Німеччина допоможуть реформувати українське лісове господарство

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Держлісагенство веде перемовини з представниками профільних державних органів Німеччини та Австрії щодо співпраці в лісовій сфері. Відповідну зустріч т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич провела з директором Комітету східно-європейських економічних відносин Міхаелем Хармсом (Федеративна Республіка Німеччина) та представником агенції з охорони навколишнього середовища Мікаелем Суттером (Республіка Австрія) щодо питання співпраці у лісовій сфері.

лісове господарство

Проект Програми розвитку лісового господарства Львівської області на 2017 – 2021 роки

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства розміщує для ознайомлення зацікавлених сторін Програму розвитку лісового господарства Львівської області на 2017 – 2021 роки.

лісорозведення

І поліна наріже, і дрова нарубає

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Цьому, так би мовити колунові, потрібні лише колоди і один оператор, щоб нарубати вдосталь дров. Колун обладнано гідравлічним маніпулятором для піднімання і утримання важких колод, ланцюговою пилкою - для віднізання від колоди поліна необхідної довжтни та безпосерндньо механізмом розколювання поліна на дрова.

біоенергетика

Світова карта пелетного ринку

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

У 2015 році споживання деревних пелетв країнах ЄС-28 сягнуло 20,3 млн т – це 6% загальної твердої біомаси, яку використовують в Європі. При цьому споживання пелет у ЄС невпинно збільшується, на відміну від інших регіонів світу, де пелети використовують на попередньому рівні або навіть менше.

енергетична деревина

Виробники біопаливних котлів в Україні

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Мапа містить інформацію про основних виробників опалювальних та промислових котлів, що використовують в якості палива біомасу - дрова, гранули, брикети, солому, лушпиння та ін.

біоенергетика

Офісний стіл у салон вхідних дверей

Меблі Для Друзів (Furniture For Friends)

Ось такий офісний стіл на замовленнями ми виготовили для одного із салонів вхідних дверей, який незабаром відкриють у Львові. Колір декору стола - Венге Магія. Офісний стіл укомплектовано висувною поличкою для клавіатури та трьома шухлядками на напрямних повного висування з функцією дотягування. Додатково, на столі встановлено полички для зберінання папок. Усі деталі цього офісного стола з'єднано за допомогою стяжок MiniFix у парі зі шкантами. У результаті цього, не помітно жодного з'єднувального елементу та декоративних заглушок, що покращує естетичний вигляд.

меблі

ПРОЕКТ «КУПУЙМО РАЗОМ! 2.0»

Купуймо разом 2.0

Від травня 2016 р. в Україні реалізується проект «Купуймо Разом! 2.0», головною ціллю якого є допомога українським підприємцям у створенні нового напрямку їх діяльності – закупівельних груп. Проект проводиться спільно польськими і українськими партнерами в рамках програми «Польська Допомога», що фінансується Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща. Ініціатором і лідером проекту є Асоціація Ініціатива Родинних Фірм (Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych), а головним українським партнером – Практика Управління (учасник медіагрупи “Промінфо”).

Темпи відтворення лісів перевищують їх рубку – Тарас Кутовий

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

В Україні другий рік поспіль фіксується перевищення темпів відтворення лісів над їх рубкою. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий

лісорозведення

Експорт деревних пелет за країнами світу

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

За вісім місяців цього року (січень-серпень) обсяги експорту деревних пелет сягнули 92,71 тис. т, що у грошовому еквіваленті становить $9,21 млн (за даними Державної служби статистики України). Основним ринком збуту є Польща до якої за вісім місяців українські підприємства експортували 29,40 тис. т деревних пелет , що становить 31,7% загального обсягу експорту цієї продукції. Окрім Польщі до ТОП 10 країн входять:

ринок