ВІДКРИТІ ДАНІ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Нагадуємо, на сайті Держлісагентства 

https://bit.ly/2S3RbbI 

Ви можете дізнатися про:

- відтворення лісів

- реєстри лісорубних квитків

- плани лісонасаджень

- перевірити легальність лісопродукції

- електронний перелік виданих сертифікатів про походження лісо- та пиломатеріалів

- реєстр договорів довгострокового тимчасового користування лісовими ділянками

- лісову сертифікацію

- фінансові звіти

Побачили лісовоз, який перевозить деревину? Заходьте на сайт 

https://open.ukrforest.com 

і миттєво дізнайтеся, чи легально перевозять цю деревину. Якщо ні - одразу викликайте поліцію!

Прес-служба Держлісагентства

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №511/2019 Про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

На сайті Офіс Президента України оприлюднено Указ Президента України Володимира Зеленського про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів.

Текст Указу за посиланням:https://www.president.gov.ua/documents/5112019-28301

Мораторій на експорт деревини не досяг тієї мети, для якої вводився, - Олексій Гончарук

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Заступник керівника Офісу Президента України з економічних питань Олексій Гончарук упевнений, що мораторій на експорт лісоматеріалів необроблених неефективний і його слід переглянути. Про це він заявив на брифінгу, передають «Українські Новини».

Президент зобов’язав підприємства Міноборони до 1 листопада перейти на електронний облік деревини

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

9 липня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про додаткові заходи щодо раціонального використання лісових ресурсів та удосконалення системи управління лісовою галуззю», що спрямований на боротьбу з незаконним обігом деревини. Про це під час брифінгу повідомив заступник керівника Офісу Президента України Олексій Гончарук.

Колегія Держлісагентства доручила посилити роботу зі ЗМІ та громадськістю

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Під головуванням заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря відбулося засідання колегії відомства.

Деревина – традиційний відновлюваний сировинний ресурс

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Останніми роками в центрі уваги громадськості не одноразово поставало питання вирубування лісів. Багатьох людей дуже бентежить вигляд зрубаного дерева. Суспільство звикло, що дерева рубати не можна, бо це легені планети, тому вирубування сприймається вкрай негативно. Проте, деревина – це чи не єдиний традиційний відновлюваний сировинний ресурс, який можна і треба використовувати. На місці вирубаного дерева, виростає нове, яке через декілька десятиліть, знову може бути використаним людиною.

 

IV Форум місцевого розвитку: дискусія про ліси

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Сьогодні, 25 червня у місті Трускавці стартував IV Форум місцевого розвитку, організаторами якого є Львівська обласна рада, Асоціація ЄВРОРЕГІОН «КАРПАТИ-УКРАЇНА» та Асоціація місцевих Рад «Ради Львівщини».

Провідна ідея Форуму -  «Карпатський прорив: партнерство задля регіонального розвитку».

До уваги переробників деревини

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

З метою налагодження постійного, відкритого, доступного для усіх споживачів необробленої деревини механізму отримання сировини для власної переробки Державні лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ та Товарна біржа «Товарно-сировина біржа «Галконтракт» повідомляють про проведення  ЩОТИЖНЕВИХ ЕЛЕКТРОННИХ аукціонних торгів з продажу необробленої деревини, лісогосподарськими підприємствами (постійними лісокористувачами) Львівської області.

Як розвивати біоенергетику у Львівській області?

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Ось таке питання стояло нині перед учасниками семінару «Стратегія розвитку біоекономіки Львівської області», який відбувся в Національному лісотехнічному університеті України. Як зазначив д.т.н. професор Орест Кийко, завідувач кафедрою «Технології меблів та виробів з деревини», організатор та керівник заходу, саме Львівська область була вибрана від України у європейський проект POWER4BIO, адже тут зосереджений вагомий біопотенціал.

біоенергетика

До уваги переробників деревини та експортерів! Розроблені норми виходу деревини згідно нових ДСТУ.

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У зв’язку із введенням в дію з 01 січня 2019 року нових державних стандартів на лісоматеріали круглі (необроблені) Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП України) розробив  науково-методичні рекомендації для лісопиляльно-деревообробних підприємств України з нормування витрат сировини у виробництві пиломатеріалів та заготовок, які були схвалені  науково-технічною радою Державного агентства лісових ресурсів України (протокол №10 від 24 квітня 2019 року). В даних рекомендаціях розроблені орієнтовні норми витрат круглих лісоматеріалів класів якості А,В,С,D основних порід деревини у виробництві пиломатеріалів.