Деревообробна та лісова галузі України потребують кваліфікованих кадрів та співпраці з бізнесом

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

 Про це наголошували учасники та гості круглого столу «Перспективи розвитку спеціальності «Деревообробні та меблеві технології»», який цього тижня відбувся у Національному університеті біоресурсів та природокористування України за сприянням Товариства Лісівників України та двох кафедр ННІ лісового та садово-паркового господарства: технологій та дизайну виробів з деревини і ботаніки, дендрології та лісової селекції.

     У заході брали участь 54 представники бізнесу та влади. Серед них представники деревообробних навчальних напрямків закладів вищої світи Львову та Чернігова. Бізнес представляли галузеві асоціації – Українська асоціація деревообробного обладнання, асоціація «Меблідеревпром», Українська асоціація меблевиків, Асоціація виробників лакофарбових матеріалів, регіональних асоціації деревообробних підприємств.

Перспективи розвитку спеціальності «Деревообробні та меблеві технології»

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Рубати не можна заборонити. Де ставити кому? Мораторій на експорт кругляка мав би сприяти розвитку деревообробної промисловості. Цього не сталося. Чому? Чому деревообробна галузь відчуває дефіцит кадрів? Як змінити ситуацію? Чи зможе деревооброблення і меблярство зайняти чільне місце в економіці країни? Про це і дискутують на круглому столі "Перспективи розвитку спеціальності" Деревообробні та меблеві технології"

Реформування, фінансування, інвентаризація, ринок деревини: про що говорив Володимир Бондар на круглому столі «Лісова політика України: першочергові завдання (ВІДЕО)

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар під час круглого столу у Національному університеті біоресурсів та природокористування на тему «Лісова політика України: першочергові завдання» (11.09.2019) розповів про:

Вітаємо з Днем працівника лісу!

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Людей, які щиро та правдиво люблять ліс; людей, які знайдуть вихід з будь-якої хащі, бо кожний кущик їм знайомий; людей, які з трепетом доглядають маленькі саджанці і в кого щемить серце при слові «короїд»; тих, хто охороняє та примножує зелене багатство - вітаємо з Днем працівника лісу!
Будьте достойними і професійними, хай Вашу працю розуміють і поважають люди, хай вистачає сил на здійснення всіх добрих задумів. Миру та добра Вам, міцного здоров’я, сімейного затишку. Хай Вас завжди супроводжують Віра, Надія, Любов!

З повагою, громадська ініціатива «Друзі лісу. Львівщина»

Володимир Бондар розповів про стан лісового господарства, його проблеми та шляхи вирішення (ВІДЕО)

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Ліс залишати у державній  власності чи ні? Яким шляхом йти Україні і як працюють інші країни. Які зміни у законодавстві неминучі? Про питання обліку, ринок деревини  і не лише  дивіться та слухайте в Інтерв'ю́

Потрібно відмінити мораторій, дати вільний ринок для дров’яної продукції — Володимир Бондар

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

На ділову деревину мораторій на експорт діє три роки. Через певні рішення і дров’яну сировину, яка дозволена для експорту, вже більше року неможливо експортувати. Тому ми маємо сьогодні колапс, який створений в лісовій галузі.

Про це заявив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час круглого столу «Лісова політика України: першочергові завдання».

Для початку реформ потрібно визначити Національну лісову політику України. Необхідні законодавчі зміни вже розроблені, давайте обговорювати, - Володимир Бондар

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

У Національному університеті біоресурсів та природокористування відбувається круглий стіл «Лісова політика України: першочергові завдання».

Захід організовано Держлісагентством за сприяння німецько-українського агрополітичного діалогу та Товариства лісівників України. У рамках заходу обговорюються законодавчі проблем лісового та мисливського господарства, які потребують термінового вирішення.

Експерти лісового і мисливського господарства розробили низку законопроектів щодо вирішення нагальних питань лісової та мисливської галузей

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

11 вересня 2019 року відбудеться круглий стіл «Лісова політика України: першочергові завдання».

Захід організовано Держлісагентством за сприяння німецько-українського агрополітичного діалогу та Товариства лісівників України. У рамках заходу планується обговорення законодавчих проблем лісового та мисливського господарства, які потребують термінового вирішення.

Частина законопроектів опрацьована експертами Товариства лісівників України та Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь і у новій редакції запропонована для обговорення.

Всеукраїнські конкурс-змагання вальників лісу

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

30 серпня 2019 року на базі державного підприємства «Тетерівське лісове господарство» Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства відбулися 22 Всеукраїнські конкурс-змагання вальників лісу. 

Організаторами конкурсу виступили Державне агентство лісових ресурсів та Товариство лісівників України. 

У цьому році в змаганнях вальників лісу взяли участь 24 команди, які представили 21 область України (32 учасники, серед яких і юніори). Всі учасники – переможці обласних змагань вальників лісу.

Стабільна робота цехів переробки

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

За 7 місяців 2019 р. підприємствами Львівського ОУЛМГ  перероблено       109,6 тис. м3 деревини.

Деревообробними підрозділами лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ було випущено продукції на 159,7 млн. грн. в тому числі:

  • Заготовки пиляні – 3560 м3
  • Пиломатеріали необрізні – 3283,7 м3
  • Пиломатеріали обрізні – 18602,9 м3
  • Заготовки для європіддонів – 17806,2 м3
  • Шпала -  4854,5 м3
  • Тара - 4536,0 м3
  • Дрова колоті – 4066,9 м3
  • Тріска - 12569,0 м3.