Фантастичні концепції меблювання на виставці imm cologne

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Виставка відбудеться 13-19 січня 2020 в Кельні (Німеччина). Перші дні 13-16.01.2020 зарезервовані для бізнес-відвідувачів, а з 17 по 19 січня виставка відкрита для всіх бажаючих.

Перша інтер'єрна виставка цього року презентує тенденції, що будуть формувати сектор меблів та інтер'єрів, а також супутні продукти. На imm cologne Ви знайдете унікальне розмаїття ідей дизайну інтер'єру для кожної кімнати, кожного стилю та будь-яких вимог - від базових моделей до дизайнерських предметів і розкішних меблів.

В 2019 році на imm cologne приймали участь 8 експонентів з України: "Велам", "Світ Меблів", "Тіволі", "Руськополянський меблевий комбінат", "Гербор Холдінг", "Дніпровуд", "МБС Вуд", "Скіф".

Про виставку

1300 експонентів78% закордонні з 55 країн

150 тисяч відвідувачів

52% іноземні гості

Проводиться щорічно.

Рішення Уряду в дії: 25 мільйонів кубометрів деревини на рік та обов'язковість електронного обліку деревини для всіх лісокористувачів

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

На Урядовому порталі оприлюднено постанову Уряду «Про затвердження Порядку проведення моніторингу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених і контролю за неперевищенням обсягу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених». Це передбачено у цілі 9.6. «Українці більш ефективно та ощадливо використовують природні ресурси» Програми діяльності Уряду.

Повний текст постанови КМУ.

ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Ви завзято працювали –

Ми про Вас розповідали.

Вам бажаємо клієнтів

І високих дивідендів!

Щастя в дім, грошей багато!

Хай веселим буде свято!

Ми про Вас не забуваємо -

З Новим роком всіх вітаємо!  

Ваш  « Деревообробник» 

В Англії побудують повністю дерев'яний стадіон: його спроєктувало Бюро Захи Хадід

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

В Англії з'явиться стадіон Ecopark Stadium за проєктом Zaha Hadid Architects, який повністю побудують з дерева. Також застосують низьковуглецеві методи будівництва.

https://www.dezeen.com/2019/12/27/worlds-first-timber-stadium-zaha-hadid-architects/

Уже в 14 областях можна перевірити законність заготівлі деревини онлайн

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Станом на сьогодні на сайті пілотного проекту Держлісагентства «Ліс у смартфоні» LK.UKRFOREST.COM оприлюднено інформацію про 37,9 тис. виданих дозвільних квитків на заготівлю деревини. Розроблена онлайн карта рубок, яка також працює в пілотному режимі, поширюється на 14 областей – Чернігівську, Полтавську, Рівненську, Київську, Волинську, Тернопільську, Закарпатську, Житомирську, Сумську, Миколаївську, Вінницьку, Херсонську, Черкаську, Одеську та Новоайдарське лісове господарство Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства.

ВОНА ВЖЕ НАРОДИЛАСЯ!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Новенький номер газети "Деревообробник" вже є!
Читайте про лісову та деревообробну галузі:
- В Україні вже є павловнієвий ліс.
- Розмова про головне.
- Відповідь компанії "ITA TOOLS" на постійно зростаючий ринковий попит.
- Вживані, але добротні.
- Верстати з фантастичною швидкістю обробки.
- Замість розвиватися - виживаємо. 

Читайте ще більше у газеті та передплачуйте корисне та цікаве  видання. 

Відповідь компанії «ITA TOOLS» на постійно зростаючий ринковий попит

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Приводом до того, аби зацікавитися продукцією інструментальної компанії «ITA TOOLS» з Хмельниччини, є інформація про те, що вона вивела на ринок інструмент для багатопильних верстатів, якого раніше не мала. Ми скористалися участю компанії у цьогорічній виставці «Лісдеревмаш», аби отримати більш докладну інформацію про цю та інші інструментальні новинки. І у цьому нам допомогли менеджери «ITA TOOLS».

Аналіз результатів аукціонних торгів 2019 року (Львівська область)

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Завершився процес проведення аукціонних торгів необробленою деревиною у 2019 році. Відбулись останні додаткові торги заготівлі четвертого кварталу. Уже можна підбити підсумки.

Отже, на аукціонні торги у 2019 році лісогосподарськими підприємствами було виставлено 613,4 тис. кбм. необробленої деревини. Це обсяг, що пропонувався до продажу на протязі чотирьох кварталів на основних та додаткових торгах. Торги проводились на базі ТБ «ТСБ «Галконтракт» у формі «торгів з голосу» та електронних торгів.

Результати торгів відображають падіння попиту на оброблені лісоматеріали як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Це стало наслідком наповнення, в першу чергу, європейського ринку дешевою сировиною внаслідок масових усихань хвойних насаджень та великих вітровалів, що пройшли в кінці 2018 на початку 2019 років у Європі.

"Лісові" питання потребують законодавчого та нормативного врегулювання

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, яке відбулося 13 грудня на базі відокремленого підрозділу НУБіП «Боярська лісова дослідна станція», начальник відділу охорони і захисту лісів Держлісгаенттсва Ігор Будзінський окреслив низку проблем лісової галузі, які потребують законодавчого та нормативного врегулювання.

«По-перше, в Україні відсутнє стратегічне бачення держави щодо основоположних пов’язаних з лісом питань, зокрема, розподілу власності на ліси, ролі держави у збалансованому лісоуправлінні, напрямків та цілей розвитку лісового господарства як на національному, так і на регіональному рівнях. Стратегія розвитку галузі повинна здійснюватись із залученням всіх зацікавлених сторін», - зазначив він.