«Календар виставок» - корисний подарунок  на весь 2020 рік!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

А  Ви  вже  готуєте подарунки  до Нового року? Ми – так!  Саме зараз працюємо над випуском щорічного настінного «Календаря виставок» на 2020рік – традиційного видання газети «Деревообробник» та журналу «Меблеві технології».

Для учасників галузі Календар корисний протягом року, адже дає змогу вчасно відслідкувати і відвідати найцікавіші для них події в Україні та за кордоном.

Народні депутати України, громадськість та представники деревообробників обговорили питання ринку деревини та реформування лісової галузі

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

6 листопада за ініціативи народних депутатів України та організаційної підтримки Товариства лісівників України на базі на кафедри ботаніки дендрології та лісової селекції Національного університету біоресурсів та природокористування відбулася робоча нарада з питань регулювання ринку деревини. Йшлося і про майбутнє реформування лісового господарства.

У нараді брали участь народні депутати  України,  науковці,  представники Державного агентства лісових ресурсів України, деревообробники. Питання: як реформуватиметься лісове господарство, які зміни чекають на лісогосподарські підприємства, чи залишаться лісгоспи юридичними особами, безперечно хвилюють всіх. А  думки  депутатів щодо реформування лісового господарства, звичайно, цікавили всіх.  Дискусія була жвавою.

Спад експортних поставок лісоматеріалів

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

На фоні загального падіння ринку збуту лісоматеріалів необроблених на внутрішньому ринку України держлісгоспи  управління  в 2019 році також значно знизили і експортні поставки лісоматеріалів. Це обумовлено різними факторами, але основний - це ринковий: надлишок лісоматеріалів в європейських країнах і відповідне зниження цін на лісоматеріали. При цьому, підприємства різних форм власності в 2019 році з України  не експортували жодного кбм деревини в необробленому виді включно з дровами.

Зниження попиту на деревину, всихання ялинових лісів та відсутність фінансування: На Франківщині обговорили розвиток лісового господарства

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

4 листопада під час щотижневої онлайн-наради у голови обласної державної адміністрації розглянули проблемні питання розвитку лісового господарства Прикарпаття.

На початку виступу начальник Івано-Франківського обласного управління Віктор Сахнюк проінформував присутніх, що лісогосподарські підприємства управління отримали за 9 місяців цього року доходу від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг 614,6 млн грн, а це на 4,1 млн гривень більше у порівнянні з минулим періодом. Проте на окремих підприємствах відбувся спад по реалізації продукції. Основними причинами якого стали відсутність поставок на експорт та спад попиту на внутрішній ринок. Незважаючи на труднощі, підприємства обласного управління за 9 місяців сплатили до зведеного бюджету на 4,5 млн гривень більше відповідного періоду минулого року: 195,5 млн гривень (до державного бюджету – 122,9 млн грн, до місцевого – 72,6 млн грн, 51 млн грн єдиного соціального внеску).

НОВИНИ СВІТУ. Нідерланди можуть використовувати свої ліси, щоб вирішити житлову кризу

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Нідерланди намагаються йти в ногу зі своїми потребами в нових будинках і необхідними  для них матеріалами. Щоб вирішити цю проблему, країна вважає, що знайшла відповідь в своїх власних лісах.

За словами відомого архітектора Марко Вермойлена, Нідерланди можуть побудувати мільйон нових будинків з екологічно чистої деревини і заощадити 100 мегатонн вуглецю. Голландський архітектор підрахував, що 140 000 га лісових угідь країни можуть забезпечити достатню кількість деревини для 22 000 будинків на рік. Це означає, що весь дефіцит країни в мільйон будинків може бути задоволений протягом 45 років без використання бетону або сталі, що призводить до  зміни  клімату.

https://www.dezeen.com/2019/10/24/marco-vermeulen-dutch-housing-timber-news/

До уваги переробників деревини!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Львівське ОУЛМГ повідомляє, що 31 жовтня 2019 року відбудуться додаткові аукціонні торги необробленою деревиною державних лісогосподарських підприємств заготівлі четвертого кварталу 2019 року.

Торги проводить ТБ «ТСБ «Галконтракт» в електронній формі.

Українські компанії взяли участь у виставці «Деревообробка-2019» (Мінськ, Білорусь)

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

22 жовтня у Мінську відкрилася 26-а міжнародна спеціалізована виставка обладнання та технологій для лісової, деревообробної та меблевої промисловості "Деревообробка-2019".За роки свого існування виставка домоглася міжнародного визнання і заслужила авторитет серед представників галузі.

З 22 по 25 жовтня 2019 року в Мінську тривала 26 міжнародна спеціалізована виставка обладнання та технологій для лісової, деревообробної та меблевої промисловості «Деревообробка-2019». За роки свого існування виставка домоглася міжнародного визнання і заслужила авторитет серед представників галузі.

Е-облік деревини: боротьба з незаконним обігом деревини триває

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Державне агентство лісових ресурсів України інформує про запровадження електронного обліку деревини на державних та комунальних підприємствах, які входять до сфери управління інших органів влади та обласних рад.

Так, на сьогодні за інформацією оператора Системи електронного обліку деревини (ЕОД) – державного підприємства «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» до Системи ЕОД підключено:

Фініш міжнародних виставок WOODTECH та INTERMOB

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

З 12 по 16 жовтня 2019 року у Стамбулі (Туреччина) тривала 22-га міжнародна виставка комплектуючих, фурнітури і матеріалів для виробництва меблів INTERMOB 2019 і 32-га міжнародна виставка деревообробних машин, ручних і ріжучих інструментів. 

SICAM 2019 чекає  в Порденоне з 15 по 18 жовтня

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Це щорічна  подія для міжнародної індустрії комплектуючих, напівфабрикатів та аксесуарів для меблів.

Більше  восьми тисяч компаній відвідають захід  зі своїм топ-менеджментом з більш ніж ста країн світу. Інновації  представлять у 10 павільйонах виставкового центру. Тут знайдете: цікаві рішення, передові матеріали та, перш за все, ідеї і дизайнерські пропозиції, які будуть характерні для колекцій меблів наступного року.

У SICAM ви завжди зустрічаєте важливих людей  в світовій меблевій промисловості,  хто вирішує, хто керує тенденціями і вибором.