Виносимо на обговорення проект Закону України «Про ринок деревини»

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

11 вересня в НУБіП відбудеться круглий стіл під назвою «Лісова політика України: першочергові завдання». Організаторами заходу є Держліагентство, Товариство лісівників України і науковці Національного університету біоресурсів і природокористування (НУБіП) за підтримки АПД. На круглому столі буде представлено цілий ряд законопроектів, направлених на вдосконалення ведення лісового господарства, розробку нових і правки до діючих законів, планується обговорення законодавчих проблем лісового господарства, які потребують негайного розгляду та схвалення. Виноситься  на обговорення проект Закону України «Про ринок деревини»  https://bit.ly/2lDHjqz

Чим займатиметься нове Міністерство енергетики та довкілля

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Логіку створення Міністерства енергетики та довкілля пояснює Прем‘єр-міністр України Олексій Гончарук на брифінгу 2 вересня 2019 року. Сюди ж відноситимуться Держлісагентство, Держкомзем, та що важливо - Держгеокадастр.

Wood-Mizer випустив супернадійний крайкорізний / багатопильний верстат EG800

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Компанія Wood-Mizer почала випуск нового поздовжньо-обрізного верстата EG800 в серії промислового обладнання TITAN. Це універсальний верстат, спроектований так, щоб невеликі деревообробні підприємства могли вирішити одразу кілька завдань для ефективної обробки деревини. 

Дискусія на тему: «Мораторій на експорт необробленого лісу: що далі?»

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Сьогодні, у прес-центрі Українського кризового медіа-центру відбулась дискусія на тему: «Мораторій на експорт необробленого лісу: що далі?»У дискусії взяли участь:

Остап Єднак, народний депутат України

Євген Ангел, науковий співробітник Інституту економічних досліджень та політичних консультацій

Петро Тєстов, аналітик МБО «Екологія-Право-Людина»Європейська асоціація бізнесу (ТВС)

Компанія Tetra-Pak запускає виробництво паперових трубочок

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Компанія Tetra Pak повідомила про початок відкритих тестів з використання паперових трубочок для напоїв в картонній упаковці. Починаючи з липня цього року, картонна упаковка Tetra Pak, яка використовується для різної питної продукції, буде поставлятися європейським споживачам в комплекті з паперовими трубочками замість пластикових.

АЛМАЗНЕ ПОКРИТТЯ ДИСКОВИХ ПИЛ ДЛЯ РОЗКРОЮ ПЛИТ

Ще довше життя з алмазом

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Дискові пили з алмазними різцями від LEUCO добре відомі на ринку та мають великий попит завдяки тривалому терміну служби на верстатах з притискною балкою. 

різальний інструмент

LeitzXPert - ще одне рішення у новому вимірі

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Цього року компанія «Leitz» представила на «LIGNA» свої Solutions in new dimensions у недавно розгорнутому на виставці розділі Digital Services. Уже протягом кількох років термін Industry 4.0 зазнає численних визначень і інтерпретацій, які, у свою чергу, використовують у найрізноматніших галузях і технологіях. 

різальний інструмент

ЯК ЗРОБИТИ ЯКІСНІ ОТВОРИ В МАСИВНИХ МАТЕРІАЛАХ

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Розширена програма кінцевих фрез для нестингу

Програма алмазних кінцевих фрез для нестингу Z = 2 + 2 вирішує проблеми, які виникають під час обробки MDF та плит мультиплекс, а також дерев'яних матеріалів.

«SCM»: технології майбутнього вже сьогодні

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

На стенді площею понад 4 000 м2  компанія «SCM» представила  свою «Інтелектуальну і зорієнтовану на людину фабрику» - передову виробничу модель, засновану на цифрових системах автоматизації, здатних реалізувати взаємодію людини і машини з повним контролем всього виробничого потоку. Нова концепція завдяки впровадженню робототехніки звільняє оператора від монотонної роботи з низькою доданою вартістю.

Інноваії від «HOMAG» для виробництва меблів тa деревообробки

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

На виставці «Ligna 2019» компанія «HOMAG» представила обладнання, програмне забезпечення і технічні інновації для виробництва меблів і деревообробки. Широкий  вибір верстатів, устаткування для виробничих цехів, систем і програмного забезпечення для деревообробки - на площі 5000 м² цікаві пропозиції для себе знайшли  і маленькі виробництва, і великі промислові підприємства.