Шведська компанія «KVARNSTRANDS» вдруге візьме участь у виставці «Деревообробка» у Львові

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

«КВАРНСТРАНДС» - провідний виробник професійного деревообробного інструменту в Скандинавії. Основним напрямом діяльності компанії є виготовлення і розробка професійного високоякісного деревообробного інструменту зі спеціалізацією на обробці деревини з масиву.

Деревообробка 2019: Свіжі ідеї та прогресивні рішення

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Міжнародна виставка Деревообробка, яка відбудеться 14-17 травня,  вже в 22 раз стане місцем зустрічі  фахівців, лідерів галузі та всіх, хто працює з деревиною. Адже, для переважної більшості, це вже традиція зустрічатися у Львові.

ПРОДУКТИВНИЙ СТРУГАЛЬНО-ПРОФІЛЮВАЛЬНИЙ ВЕРСТАТ MP360 ДЛЯ ОБРОБКИ ВЕЛИКИХ ЗАГОТОВОК З ДЕРЕВИНИ

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Wood-Mizer пропонує чотиристоронній стругально-профілювальний верстат MP360 – високопродуктивну машину, здатну обробляти заготовки завширшки до 350 мм і завтовшки до 160 мм. Продуктивніший, ніж попередня модель MP260, верстат MP360 вирівнює та стругає дошки та брус з усіх чотирьох сторін за один прохід і використовується на виробництвах для випуску широкого асортименту готової продукції з деревини.

деревообробка

Як лісівники та деревообробники садили ліс (відео)

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

В рамках Акції "Майбутнє лісу у твоїх  руках" У Летнянському лісництві ДП "Дрогобицьке лісове господарство"  відбулась посадка лісу за участі ГО "Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини", фірм-переробників деревини, заступника начальника Львівського ОУЛМГ Гром'яка Ю.О., працівників Дрогобицього лісгоспу, Летнянського лісництва та журналістів. 

Новинка від компанії SKYWOOD

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Нова розробка від компанії SKYWOOD -  лінія для виготовлення палетної дошки SKYWOOD P900. Дана лінія буде представлена на виставці LIGNA-2019, Ганновер, Німеччина. 

розпилювання

Корифею лісокультурної справи Карпатського краю Ананію Миколайовичу Гаврусевичу – 90!

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Відомому вченому-лісівнику,знавцю лісокультурної справи, досліднику Опілля, Малого Полісся, Розточчя та Українських Карпат із проблем лісовідновлення та лісорозведення, селекції і насінництва, лісової типології та екології, кандидату сільськогосподарських наук, старшому науковому співробітнику, доценту, члену-кореспонденту Лісівничої академії наук України, відміннику лісового господарства України Ананію Миколайовичу Гаврусевичу виповнюється 90 років.

Весняний Будівельний Форум

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

 За останні три роки зростання показників будівельного ринку дозволяє говорити, що галузь пережила свій кризовий період і розпочинається її сталий розвиток. Починаючи з другої половини 2018 року, інвестиційні очікування продовжують залишатися в позитивній зоні, тому за  оцінками фахівців, у прийдешньому році слід очікувати зростання інвестицій в нові проекти житлової і комерційної нерухомості, хоч і не високими, та впевненими темпами. 

Чому дослідження Earthsight є брехнею та маніпуляцією

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Видавець та головний редактор газети "Деревообробник" Василь Масюк проаналізував дослідження Earthsight та агрументовано пояснив у своєму пості у Facebook,  чому він вважає зазначене дослідження маніпуляцією. 

лісове господарство

«Дні зеленої економіки: Становлення ринків зеленої економіки»

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Запрошуємо Вас взяти участь у конференції «Дні зеленої економіки: Становлення ринків зеленої економіки», яка відбудеться 16-17 листопада 2018 року у Львові.  Подія організована Центром підтримки бізнесу у м. Львів.

ВІСІМ ПОРАД ЩОДО ЗИМОВОГО РОЗПИЛЮВАННЯ ДЕРЕВИНИ

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Коли погода стає холоднішою, а колоди починають замерзати, ці корисні поради допоможуть вирішити проблеми, з якими стикаються пилорамники взимку.

розпилювання