Українським деревообробникам потрібен закон «Про ринок деревини», який встановить прозорі та рівні правила гри. Про це генеральний директор ТОВ «Кроноспан УА» Наталія Покінська розповіла Президенту України Володимиру Зеленському під час його зустрічі з представниками бізнесу Волинської області, яка відбулась 9 липня на підприємстві «Модерн-Експо».

У своєму виступі Наталія Покінська зауважила, що компанія «Кроноспан» вже впроваджує масштабний інноваційний проєкт у Нововолинську. Також проєкт нового деревообробного заводу стартував на Рівненщині.

Наталія Покінська зазначила, що варто спільними зусиллями розробити прозорий законопроєкт, який відповідатиме нормам ЄС і водночас допоможе українським меблевикам та деревообробникам завойовувати потенційні ринки Європи.

Глава держави закликав виробників долучатися до процесу розробки нових законів та впровадження європейських стандартів.

Зустріч Президента України з представниками бізнесу Волинської області

Українським деревообробникам потрібен закон «Про ринок деревини», який встановить прозорі та рівні правила гри. Про це генеральний директор ТОВ «Кроноспан УА» Наталія Покінська розповіла Президенту України Володимиру Зеленському під час його зустрічі з представниками бізнесу Волинської області, яка відбулась 9 липня на підприємстві «Модерн-Експо».У своєму виступі Наталія Покінська зауважила, що компанія «Кроноспан» вже впроваджує масштабний інноваційний проєкт у Нововолинську. Також проєкт нового деревообробного заводу стартував на Рівненщині.Наталія Покінська зазначила, що варто спільними зусиллями розробити прозорий законопроєкт, який відповідатиме нормам ЄС і водночас допоможе українським меблевикам та деревообробникам завойовувати потенційні ринки Європи.Глава держави закликав виробників долучатися до процесу розробки нових законів та впровадження європейських стандартів.

Geplaatst door Kronospan Ukraine op Donderdag 9 juli 2020

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я